У «Парку здоров’я» можна тренуватися просто неба

Автор:     Опубліковано: 12 Жовтня 2015 о 18:46    802 переглядів

Дозвілля з користю. Куточок спорту з’явився у «Парку здоров’я», що на масиві «Дружба». Там облаштували майданчик з вуличними тренажерами. Займатися на них можуть усі охочі, незалежно від віку та рівня підготовки. Нагадаємо, це не перший комплект тренажерів просто неба у нашому місті. Вже кілька місяців тернополяни тренуються на острівці «Чайка».

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Звернення було, насправді, від звичайних тернополян, які хотіли займатися спортом, також були звернення від професійних груп, які займаються різними видами спорту, скажімо, від гандбольної команди. І дуже добре, що там, де ті майданчики поставили, вони постійно живі, на них постійно займаються і аматори, і також ті діти, які займаються в спортивних школах, вони також проводять окремі уроки саме на цих майданчиках».

ЛІЛЯ ПРОЦЬ, заступник директора Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення:

«Чим унікально – тут приблизно територія облаштована 700 метрів, тобто можна собі спокійно пробігтися. Є схили, підйоми . Тобто, це не просто пробігтися, а пробігтися парком вверх-вниз, і потім – позайматися на вуличних тренажерах. Це – отримати масу задоволення, і раз в тиждень, хоча б, два рази в тиждень, можна запросто підтримувати своє здоров’я. Просимо, щоби зробили ще рукохід, просять ще перекладину щоб додали, бруси, до кожного майданчика».

Окрім того, вважає Ліля Проць, такий майданчик є непоганою альтернативою тренажерним залам, займатись у яких може дозволити собі не кожен.

Одними з перших спортивне обладнання випробували представниці гандбольної команди «Економ-Університет».

АНЯ ЛОПУШИНСЬКА, спортсменка-гандболістка:

«Оно качает руки хорошо, все хорошо так качается, мне понравилось очень. Я б хотела, чтоб сюда ходили больше люди, качались, и дети, конечно. Им это классно, и понравиться очень». 

ТАНЯ БРАГА, спортсменка-гандболістка:

«Знаєте, мені взагалі дуже подобається ця площадка. Дуже добре, що відкривають такі площадки, щоб молодь більше займалась спортом, розвивати спорт в Україні взагалі. І я думаю, що на цю площадку також будуть приходити і підлітки, і займатимуться спортом».

За словами міського голови, такий майданчик – не останній: невдовзі вуличні тренажери мають намір встановити на бульварі Куліша, а ще на вулиці Новий світ, 95 та у двох міських парках: Національного відродження та «Топільче».

 

 

залишіть коментар