У працівників соцзахисту побільшало роботи

Автор:     Опубліковано: 30 Жовтня 2015 о 20:51    428 переглядів

Добро, милосердя, любов, розуміння відносин, почуттів, психічних станів та багато інших особистих якостей ці люди щоденно проявляють на роботі. Понад 10 років в управлінні соціальної політики працює пані Люба. Свою роботу назвати легкою не наважується, оскільки часто доводиться вирішувати людські проблеми.

ЛЮБОВ БЕШ, провідний фахівець із соціальної роботи міського територіального центру соціального обслуговування населення:

«Роботи, звичайно, збільшилося, бо звертаються до нас зараз учасники АТО. Ну і, звичайно, збільшилася малозабезпеченість людей».

Міський голова від імені тернополян, особливо тих, якими ці люди опікуються, та від себе особисто подякував працівникам соцзахисту за їхню особливу працю.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Думаю, що працівник управління соціального захисту – це не просто професія. Це, напевно, якась є місія і покликання. Ваша робота є по-особливому складною, як і кожна робота, яка пов’язана з спілкуванням із людьми, тому що потрібно почути людей, їхні проблеми, допомогти їхні проблеми вирішити. Це робота, яка потребує особливого гуманізму, особливо душевної теплоти, але завдяки вашій щоденній праці , завдяки вашій теплоті душі ця робота обертається для вас подякою тисяч людей, із якими ви працюєте».

Працівники соцзахисту піклуються найменш захищеними категоріями населення: людьми з обмеженими можливостями, пенсіонерами, одинокими, багатодітними сім’ями. Тобто, тими, які потребують допомоги. І таких на обліку в Тернополі – понад 50 тисяч. Із нагоди професійного свята працівників соціальної сфери відзначили подяками міського голови та грамотами управління соцполітики.

ВОЛОДИМИР СУЛИМА, начальник управління соціальної політики міськради:

«Я дуже добре знаю, що в нас такий колектив, такі працівники, які намагаються завжди допомогти. Я завжди казав, що фаховість працівника соціальної сфери – це не тільки у знанні законодавства, а це саме в умінні працювати з людьми і в бажанні та умінні їм допомогти».

У Тернополі усі незахищені верстви населення мають можливість отримати безкоштовне харчування а також додаткові послуги перукаря та психотерапевта. Окрім того, можуть побувати в соляній кімнаті та пройти курс ароматерапії, записатися на масаж чи плавання.

залишіть коментар