У розкладі руху потягів є зміни

Автор:     Опубліковано: 29 Жовтня 2015 о 19:19    602 переглядів

Переведення годинників на розклад руху потягів суттєво не вплинуло, розповідають працівники кас залізничного вокзалу. Проте деякі зміни все-таки є. Наприклад, потяг 136-й «Одеса-Чернівці» тепер зі станції Тернопіль відправлятиметься на годину пізніше і не щодня.

ОЛЬГА БАКАЙ, завідувач квиткових кас залізничного вокзалу станції «Тернопіль»:

«Раніше він відправлявся в 1:30, а тепер відправляється о 2:30. І цей поїзд він ходив щоденно, а з 1-го листопада він буде ходити по непарних. 136-й поїзд, цей, який йде в зворотньому напрямку – «Чернівці-Одеса» він  буде з 2-го листопада ходити по парних».

Також є незначні зміни в розкладі 74-го потягу «Львів-Москва». Якщо раніше час його відправлення був 11:52, то зараз з Тернополя він вирушатиме об 11:58.  А №73 «Москва-Львів» відправлявся в 13:13, а тепер відправлятиметься о 12:03.

ОЛЬГА БАКАЙ, завідувач квиткових кас залізничного вокзалу станції «Тернопіль»:

«Поїзд «Львів- Новоолексіївка» №86-й, з 1-го листопада він буде ходити по непарних, він ходив щоденно. А в зворотньому напрямку «Новоолексіївка-Львів» поїзд 86 з 2-го листопада буде ходити по парних. Поїзд 110 «Львів-Херсон» відправлявся від станції Тернопіль 17:06, а тепер буде відправлятися 17:41».

Також на залізничному вокзалі кажуть, у касах купувати квитки дешевше, ніж через мережу Інтернет, оскільки на різних сайтах  ціни різняться. Вартість може коливатися в межах від 5-ти і навіть до 20-ти гривень. Крім того, тим, хто користується залізницею по роботі, потрібно знати ще один нюанс.

ОЛЬГА БАКАЙ, завідувач квиткових кас залізничного вокзалу станції «Тернопіль»:

 «Якщо ви купляєте квитки через мережу Інтернет, є 2 варіанти: є квитки з відкладеним друком, які обов’язково вам треба віддрукувати в касі, а є квитки зразу друкують через мережу Інтернет – вони називаються посадочні документи. З цими квитками, з цими посадочними документами, людина може їхати в поїзді і не роздруковувати в касі. Вона просто оплачує карточкою через мережу Інтернет, і її вже нічого не потрібно робити. Но. Якщо ця людина з цими посадочними документами їде у відрядження, то такі посадочні документи в бухгалтерії не оплачуються».

Тому такі посадочні документи потрібно роздруковувати в касах вокзалу. Більше нововведень буде з 13-го грудня, адже тоді введуть новий розклад руху потягів на 2015-2016.

залишіть коментар