У Тернопільській єпархії УПЦ КП збирають спогади про святого Амфілохія Почаївського

Автор:     Опубліковано: 7 Жовтня 2015 о 19:13    991 переглядів

1 січня виповниться 45 років від смерті преподобного Амфілохія Почаївського. До цієї дати, Тернопільська єпархія Української православної церкви Київського патріархату готує цикл інтерв’ю та спогадів про святого. Допомогти у цьому просять усіх небайдужих.

ІРИНА СКОРОБОГАТА, прес-секретар Тернопільської єпархії УПЦ КП:

«Тому ми звертаємося до жителів міста і області: хто прийняв від нього дар зцілення або був знайомий з ним, був його сучасником, будь ласка, звертайтеся до нас, поспілкуємося».

Преподобний Амфілохій Почаївський народився в 1894 році у селі Мала Іловиця Шумського району.  Сучасники знали його як отця Йосипа. Все життя, розповідає Ірина Скоробогата, він присвятив служінню Богу та людям, за що зазнав переслідувань.

ІРИНА СКОРОБОГАТА, прес-секретар Тернопільської єпархії УПЦ КП:

«Після його смерті, коли почали відбуватися дива зцілення на його могилі,  відкрили його домовину і побачили, що його мощі залишилися нетлінними. Так дав Господь завдяки прижиттєвому служінню отця Йосипа. І от далі люди відвідують і могилу, і мощі його, і просять Господа і преподобного Амфілохія про зцілення і про допомогу, фізичну і моральну, і далі ці дива відбуваються».

Відтак, якщо ви готові поділитись своєю історією, в Тернопільській єпархії просять написати на електронну адресу – i.skorobogata@cerkva.te.ua, чи зателефонувати за номером 098 644 12 98.

залишіть коментар