У Тернополі знову провели Всеукраїнський турнір з вільної боротьби

Автор:     Опубліковано: 12 Жовтня 2015 о 18:45    617 переглядів

Вже 19-ий рік поспіль у Тернополі проводять всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед чоловіків. Міський голова запевняє, це важливо як для молоді, так і для обласного центру загалом.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Дуже добре, що кожного року, незважаючи на те. Що зараз така економічна ситуація в державі, кількість учасників не зменшується. Цього року маємо приблизно 120 учасників. Це 11 команд з різних куточків України, і саме головне, що тут беруть участь наші тернополяни,  тому що Тернопіль має прекрасну борцівську школу, Тернопіль має дуже добрі борцівські традиції і, власне, такі турніри, вони ще більше стимулюють дітей займатися спортом».

Щодо самих змагань, то вони тривали 2 дні.  Учасників поділили на вагові категорії. Оцінювали поєдинки судді зі всієї України.

ОЛЕКСАНДР ЄЖОВ, координатор турніру від Асоціації спортивної боротьби України (м.Коломия):

«Це не просто турнір, дорослий турнір, це тунір, де борці виконують Майстра спорту України, і таких по Україні взагалі тільки 4 турніри, де можна виконати Майстра спорту, крім чемпіонатів основних стартів. Збирається вся Україна практично, всі борці, які хочуть, це якийсь етап до якось певного змагання».

Таким етапом став турнір для тернопільського борця – Юрія. Він займається цим спортом вже 11 років і каже, боротьба для нього – це життя.

ЮРІЙ, учасник змагань (м.Тернопіль):

«Цей турнір, так як би є, ще одним важливим кроком в моїй кар’єрі, тому що він є підготовкою до чемпіонату України по юніорах, по юнаках. І на рахунок свого виступу, я не задоволений, тому що, ну, суперник був досить сильний, але я вважаю, що замало показав на сьогоднішній день».

Цьогоріч у турнірі призові місця зайняли троє тернополян, один з них отримав звання Майстра спорту України.

 

залишіть коментар