У Верховній Раді заговорили про продаж землі

Автор:     Опубліковано: 28 Жовтня 2015 о 19:34    501 переглядів

Значна частина світових родючих ґрунтів зосереджена на території нашої держави. Народний депутат України Микола Люшняк звернувся до колег по парламенту із проханням продовжити мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення, адже з першого дня 2016 року він закінчується.

МИКОЛА ЛЮШНЯК, народний депутат України:

«Беручи ситуацію, яка сьогодні є в світі вчені Оксфордського Університету заявили, що впродовж 2015-30-го року світове сільське господарство повинно виробити продуктів харчування в 2 рази більше. Такі країни, як Китай, щоб забезпечити потреби населення орендують землю в Мексиці, в Бразилії, в Казахстані, Анголі. Що сьогодні чекає український чорнозем?»

Також народний депутат звернувся до Президента із запитом щодо внесення, як необхідного, Закону, який стосується продовження мораторію на продаж земель та закликав депутатів підтримати цю ініціативу.

МИКОЛА ЛЮШНЯК, народний депутат України:

«Хто купить нашу землю? Чи її куплять українці? Можливо. Але. Сьогодні в світі є велика проблема з продуктами харчування. І якщо ми не хочем допустити, щоб наша Україна стала сировинним придатком будь-якої заможної держави, ми повинні це зупинити і продовжити мораторій на продаж землі, як мінімум, на 10 років. Щоб навчити покоління українців, привити їм любов до землі. Щоб вони любили свою українську землю, і змогли достойно нині працювати. Шановні, народні депутати, прошу вас, колег, щоб ми не допустили цією Верховною Радою цього злочину, яке нам не пробачить суспільство. І Україна».

залишіть коментар