В інвестора ТОВ «Домобудівник» – новий «офіс»

Автор:     Опубліковано: 6 Жовтня 2015 о 18:54    724 переглядів

На території «Домобудівника» знову зібрались працівники, і загородили вхід в адміністративне приміщення. Розповідають, для того, щоб не дозволити закордонному інвестору зайти всередину. І додають, відповідних документів у нього не бачили. Тай директор, який уклав із латвійцем договір, кажуть їм не керівник.

ВОЛОДИМИР ЧАЙКІВСЬКИЙ, начальник столярного цеху ТОВ «Домобудівник»:

«Коли ми його виключали – він нам лишив боргу 8 мільйонів. Це по зарплаті, по соцвиплатах, по картотеці – всьо. Ми ті 8 мільйонів погасили. Вони побачили, що тут, як я казав, «золота серединка» – захтів вернутися. Почав шукати якихось інвесторів. Оцей інвестор – він не має ніяких документів, він нам нічо не показує, він тільки приводить все людей. Якщо вони не мають ніяких документів – вони просто нагло вдираються. А якщо вони вже зайдуть нагло, то потім з ними ніхто не зможе говорити».

Працівники «Домобудівника» запевняють, близько трьох років, директор Євген Рожук тут не з’являвся, і люди мають до нього чимало претензій. Тому акціонери, рішенням комісії, призначили іншого директора. Проте, більше тижня тому суд вирішив, що єдиною особою, яка має право укладати договори від імені ТОВ «Домобудівник» є саме Євген Рожук. На підставі цього інвестор Айварс Сманс наголошує: він має всі, необхідні для роботи, документи.

АЙВАРС СМАНС, інвестор ТОВ «Домобудівник»:

«На сегодняшний день мы имеем все права находится на этой территории, заниматься бизнесом, вкладывать сюда деньги и делать то, что говорит и просит ваше правительство, ваш Президент. К сожалению, мы столкнулись с очень большим непониманием. К сожалению, в прошлый вторник мы пришли со всеми, значит, юристами, адвокатами, документами, к сожалению, мы услышали просто те угрозы, которые пошли в наш адресс».

Тим часом, з-під дверей адмінкорпусу учасники своєрідної акції перемістились до в’їзду на територію підприємства. Там інвестор і вирішив встановити імпровізований «офіс».

АЙВАРС СМАНС, інвестор ТОВ «Домобудівник»:

«Это просто, чтобы показать, что латвийский инвестор должен сидеть вот в таком офисе, да, чтобы, чем заниматься там просто работой, чтобы мы могли сидеть там, брать документы, делать инвентаризацию, разговаривать о реконструкциях каких-то, рабочих местах каких-то. Но, я думаю, только власть должна нам помочь. Вот они говорят: «Хлопці, їдьте до нас. В нас так добре, так гарно». На самом деле в вас добре и гарно. Мы не хотим никого увільнять, мы не хотим кого-то обижать, мы не хотим на кого-то там лаяться или что-то. Мы этого не хотим, мы мирне люди, мы хотим просто работать».

Проте, такі аргументи працівників підприємства впустити інвестора на територію, не переконали. Вони кажуть, поки не дочекаються рішення апеляційної інстанції – нікого на територію не впустять.

ВОЛОДИМИР ЧАЙКІВСЬКИЙ, начальник столярного цеху ТОВ «Домобудівник»:

«Будемо до кінця. І будемо лишатися на ніч. І будем стояти. Но без документів ми їх сюда не запустим – без рішення суду ми не запустим їх».

 

  • Це просто цирк як колишній директор Василь Чупровський не хоче відірватися від кормушки, на якій заробив мільйони :):)
    Достатньо прочитати статтю про останні події на Домобудівнику і все стає зрозуміло хто перешкоджає роботі підприємства. Це і є колишній директор Василь Чупровський, котрий навіть найняв охоронну фірму щоб не пускала акціонерів на збори, котрі своїм голосуванням вдруге підтвердили, що вони знімають з посади директора Василя Чупровського.
    http://ternopoliany.te.ua/zhittya/10382-u-tov-domobudivnyk-zminylos-kerivnytstvo

залишіть коментар