В обласному управлінні юстиції – близько 80 вакансій

Автор:     Опубліковано: 6 Жовтня 2015 о 18:51    640 переглядів

На «кадровий голод» скаржаться в Головному
територіальному управлінні юстиції у Тернопільській області.  У зв’язку з  реорганізацією та змінами в структурі наразі є більше 80 вакантних посад. З них 26 – керівні.

ЕДУАРД КОЛЬЦОВ, в.о. начальника Головного
територіального управління юстиції у Тернопільській області: 

«Це 5 начальників районних управлінь юстиції, 15 заступників начальників управлінь юстиції районів з питань державної реєстрації, 6 заступників начальників управлінь юстиції – начальників відділів державної виконавчої служби. І 55 посад начальників відділів, заступників начальників відділів, завідувачів секторів, державних реєстраторів, державних виконавців та інших спеціалістів територіальних управлінь юстиції».

Відтак, у відомстві закликають зголошуватися усіх, хто хоче працювати на державній службі. Критерії відбору, розповідає Едуард Кольцов, залежать від посади, на яку «мітить» кандидат.

ЕДУАРД КОЛЬЦОВ, в.о. начальника Головного
територіального управління юстиції у Тернопільській області: 

«Якщо це посада не керівна, то, крім вищої юридичної освіти, ніяких обмежень нема. Якщо вже людина йде на керівну посаду, там треба досвід роботи за фахом не менше 2-ох років. Реально, все дуже спрощено, вся інформація дуже прозоро відображена на нашому сайті, до кожної посади є критерії».

Конкурс, запевняють в обласному управлінні юстиції, буде відбуватися цілком прозоро. Тим, хто вирішив випробувати себе в державній службі, варто поспішити: прийом документів завершується 8 жовтня. Додаткову інформацію можна знайти на сайті Головного
територіального управління юстиції у області чи дізнатися за номером телефону у Тернополі: 52-32-52.

 

залишіть коментар