Виборчих традицій у міського голови Тернополя немає

Автор:     Опубліковано: 26 Жовтня 2015 о 13:13    388 переглядів

Міський голова Тернополя свій вибір зробив на дільниці у 29-й школі. Сергій Надал каже, традицій, пов’язаних із виборами в його сім’ї немає.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Слава Богу, що вибори не є сімейною традицією. Так співпало, що ми просто разом з дружиною пішли на голосування. Сьогодні так, як в неділю – вранці встали, пішли до церкви, посповідались, помолилися, набралися сили, наснаги і прийшли проголосувати за майбутній розвиток міста».

Голосувати міський голова прийшов налаштований позитивно.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Почуття єдине – почуття надії про те, що тернополяни зроблять правильний вибір і проголосують за майбутній розвиток і процвітання Тернополя».

Сергій Надал каже, ні виборцям, ні кандидатам не варто забувати про те, що період виборів проходить, а жити доведеться далі.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Вибори – це дуже короткий етап. І я про це, власне, намагався нагадати всім учасникам політичних перегонів, що вибори проходять, а життя продовжується. І окремі люди, мені просто цікаво буде як вони зможуть дивитися в очі один-одному, як зможуть працювати. Тому що стільки, скільки лялося різного бруду, очевидно, що… Але, можливо, люди десь сьогодні пішли до церкви, можливо, посповідались-помолились, можливо, попросили в Бога прощення і з завтрашнього дня почнуть жити, працювати як в звичному житті».

 

залишіть коментар