З 1 жовтня водії за містом повинні вмикати фари

Автор:     Опубліковано: 1 Жовтня 2015 о 18:50    512 переглядів

Їдете за місто – не забудьте включити фари.В Державтоінспекції нагадують:з 1 жовтня по 1 травня усі водії поза межами населених пунктів повинні вмикати денні ходові вогні. Якщо такі у конструкції транспортного засобу відсутні – ближнє світло фар.

ВАСИЛЬ БАРАНОВСЬКИЙ, старший інспектор сектору кадрового забезпечення та профілактичної роботи УДАІ в області:

«Справа в тому, що починається осінньо-зимовий період, відповідно, погодні умови будуть погіршуватися. А саме – це будуть перепади температури, що за собою потягне і утворення туману на наших дорогах, і опади дощу, тому видимість буде погіршуватись. Також світловий день буде зменшуватись. Тому, враховуючи ці моменти, прийняли зміни до Правил дорожнього руху, щоб їздити з увімкненим світлом фар, для того, щоб водії позначили свої транспортні засоби на дорозі».   

Така практика, кажуть в ДАІ, приносить позитивні результати, адже сприяє зменшенню кількості дорожньо-транспортних пригод. Тим же, хто таку вимогу проігнорує, застерігають інспектори, загрожує  адміністративна відповідальність.

ВАСИЛЬ БАРАНОВСЬКИЙ, старший інспектор сектору кадрового забезпечення та профілактичної роботи УДАІ в області:

«Працівниками Державтоінспекції на таких водіїв будуть складатися адміністративні протоколи за статтею 122 частиною 2 Кодексу про адміністративні правопорушення, та будуть виносити штраф у розмірі від 425 до 510 гривень».   

 

залишіть коментар