Через несправну колонку діти отруїлися чадним газом

Автор:     Опубліковано: 12 листопадаа 2015 о 23:07    482 переглядів

Несправне обігрівальне обладнання мало не вкоротило віку дітям з Великої Березовиці. 11 листопада з отруєнням чадним газом сестер 11 та 14 років доставили в приймальне відділення обласної дитячої лікарні.

АЛЛА ФІЛЮК, заступник головного лікаря обласної дитячої лікарні з лікувальної роботи:

«Діти були доставлені без свідомості, підняті тут же в реанімаційне відділення. Приблизно десь годину-півтори – діти прийшли до свідомості. Станом на зараз, це 11:20, стан дітей – середньої важкості, близький до задовільного, і діти переведені в пульмонологічне відділення. Буквально ще би кілька хвилин, і ми могли би їх просто не врятувати».

Наразі, каже медик, життю дівчаток нічого не загрожує.

Як повідомили в обласному управлінні Держслужби з надзвичайних ситуацій, діти постраждали внаслідок несправності газової колонки.

СЕРГІЙ ДАНІЛІН, начальник відділу інформації та комунікацій з громадськістю УДСНС в області:

«З початку листопада 2015 року загалом по Україні спостерігається тенденція збільшення загибелі та травмування дітей на пожежах, а також – внаслідок недотримання правил безпеки життєдіяльності. З метою недопущення подібних випадків рятувальники звертаються до громадян області: будьте пильними при користуванні різного роду обігрівальними приладами, дотримуйтесь правил пожежної безпеки, а також не залишайте без нагляду малолітніх дітей. Пам’ятайте, що ваша недбалість може мати трагічні наслідки». 

залишіть коментар