Четверо неповнолітніх стали заручниками водія вантажівки

Автор:     Опубліковано: 19 листопадаа 2015 о 19:05    286 переглядів

У чергову частину Шумського відділеня поліції Кременецького відділу звернулася мешканка села Малі Дедеркали. Жінка повідомила, напередодні невідомі люди вимагали у неї 200 доларів за звільнення її сина із кузова вантажівки. Як розповідає, начальник відділу слідчого управління поліції в області, четверо хлопців ввечері повертаючись додому розбили скло автомобіля, який проїжджав повз них. Водій вирішив в правоохоронні органи не звертатись, а розшукати неповнолітніх самостійно.

ВІТАЛІЙ ГІРСЬКИЙ, начальник відділу слідчого управління ГУ Національної поліції в Тернопільській області:

«Водій вказаного автомобіля в цей же самий вечір встановив вказаних дітей, неповнолітніх, це близько 16-ти-17-ти років, помістивши спочатку одного неповнолітнього в багажник легкового автомобіля, приблизно хвилин 20 утримували його там, після того, той самий автомобіль помістив іншого неповнолітнього. В подальшому в прицеп вантажної фури помістили 4-х неповнолітніх, де утримували їх близько 2,5 годин».

Зібравши всю компанію в кузові вантажІвки, чоловік по черзі вимагав матеріальну компенсацію у родичів заручників. Ті, віддавши гроші та повернувши дітей додому, звернулись у поліцію. Правопорушника затримали, але у нього почались проблеми зі здоров’ям, кажуть правоохоронці.

ІННА МОГИЛА, начальник слідчого відділення Шумського відділення поліції ГУ НП в Тернопільській області:

«Під час проведення слідчих дій в особи різко погіршилося здоров’я і він утримується в реанімаційному відділенні шумської лікарні. Особі пред’явлено про підозру за ознаками злочину частини 2 статті 146 ККУ – незаконне позбавлення волі. Нами здобуто достатньо доказів, бо усі потерпілі вказали, що їх позбавляли волі, проти волі поміщали в багажне відділення автомобіля».

Викрадення хлопцям обійшлося без серйозних травм, запевняє лікар Шумської районної лікарні. У 2-х із них виявили незначні тілесні ушкодження.

ВОЛОДИМИР ШТОГУН, заступник головного лікаря з експертизи Шумської районної лікарні:

«В одного була гематома м’яких тканин лівого ока, а в другого зсадина 0,3-0,4 лоба справа. Вони оглянуті лікарем. Даного виду травми не потребують госпіталізації і хворі були відправлені додому».

Подію внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 46-ю частиною 2 ККУ – незаконне позбавлення волі та статтею 189 –вимагання.

 

залишіть коментар