Депутати міської ради зібралися на сесію

Автор:     Опубліковано: 24 листопадаа 2015 о 19:05    281 переглядів

Депутати міської ради сьомого скликання активно взялися за роботу. 24 листопада обранці вдруге зібралися на сесію. Для початку, прийняли зміни до цьогорічного бюджету міста.

Далі депутати затвердили низку програм на наступні три роки. Зокрема, програму захисту населення і території міста від надзвичайних ситуацій.

ІВАН КОВАЛЬ, начальник управління надзвичайних ситуацій міськради:

«Програма передбачає здійснення заходів щодо захисту населення від надзвичайних ситуацій, розвиток системи оповіщення, зв’язку міста Тернополя, створення матеріального резерву для запобігання, ліквідації, наслідків надзвичайних ситуацій  техногенного та природного характеру, забезпечення непрацюючого населення, яке потрапляє в зону можливого ураження від хімічно небезпечних речовин засобами захисту, виконання заходів, спрямованих на навчання населення основам життєдіяльності, діям в екстремальних ситуаціях».  

Крім того, депутати підтримали програми розвитку міжнародного співробітництва і туризму, оновлення містобудівної документації та ведення містобудівного кадастру, комплексну програму «Здоров’я тернополян», програму «Турбота». Також прийняли рішення про погодження «Інвестиційної програми комунального підприємства  теплових мереж «Тернопільміськтеплокомуненерго» на 2016 рік.

МИКОЛА ЛЕСІВ, начальник управління ЖКГ, благоустрою та екології міськради:

«Передбачено: оснастити 119 інженерних вводів  житлових будинків мікрорайону «Дружба» тепловими лічильниками. 100 інженерних вводів житлових будинків мікрорайон «Сонячний» індивідуальними тепловими пунктами. Замінити 5 мережевих насосів котельні на вулиці Київській, 3а, 2 мережевих насоси – в котельні на вулиці Купчинського, 14а на менш енергоємні. А також – провести заміну зношених ділянок магістральних теплових мереж».  

Також обранці проголосували за створення  комунального підприємства міської ради «Тернопільський міський лікувально-діагностичний центр».

РОСТИСЛАВ ЛЕВЧУК, начальник міського відділу охорони здоров’я і медичного забезпечення:

«Даний проект підготовано як завершення передачі з державної форми власності  залізничної лікарні в комунальну власність. Це буде поліклінічний заклад другого рівня надання медичної допомоги, де будуть працювати всі види обстежень: лабораторне, рентген і решта. А також – вузькі спеціалісти другого рівня».

Рада – нова, традиції – незмінні. Як і зазвичай, більшість питань, розглянутих депутатами на сесії – земельні

залишіть коментар