ФК «Тернопіль» обіграв «Динамо-2»

Автор:     Опубліковано: 9 листопадаа 2015 о 19:30    276 переглядів

ФК «Тернопіль» вдома зіграв матч-реванш із київським «Динамо-2». У другій половині першого тайму господарі поля забили перший, і єдиний у цьому матчі, гол. М’яч втрапив у ворота з пенальті Сергія Атласюка.

ВАСИЛЬ ІВЕГЕШ, головний тренер ФК «Тернопіль»:

«Ми зіграли удачно з такою командою, практично, команда в лідируючій групі на протязі всього чемпіонату. Я скажу, що бачте, перший тайм тактично грамотно ми зіграли, тому що ми їм не дали розігрувати. Якби ми дали їм розігрувати на своїй половині, вони би нас загнали фізично, і ми би не вистояли 2 тайми. Якщо взяти в загальному, то десь трохи перший тайм зіграли добре».

Продовжити матч в такому ж дусі у другому таймі завадили заміни через травми, пояснює Василь Івегеш. А от головний тренер київських футболістів каже, декого з гравців їм на полі бракувало.

ВАДИМ ЄВТУШЕНКО, головний тренер «Динамо-2»:

«Ну, мы снова проиграли игру. Считаю, не совсем заслужено, но счёт на табло и тут особо говорить нечего, мы пропустили гол. Играли неплохо, против команды, которая проповедует силовой футбол. В связи с этим, я очень недовольный судейством в первом тайме. Второй тайм он нормально судил. Я ещё раз скажу, что мы, в принципе, играли достойно, но силёнок, может быть, того же Исраилова, который может и сам забить, и объединить немножко».

Не зважаючи на те, що другий тайм, давав гостям чимало можливостей зрівняти рахунок, втримати його на свою користь тернополянам вдалося. Наступний матч муніципали зіграють із ФК «Полтава» 14-го листопада.

залишіть коментар