ФК «Тернопіль» зіграв останній офіційний матч 2015-го

Автор:     Опубліковано: 23 листопадаа 2015 о 19:15    393 переглядів

ФК «Тернопіль» зіграв останній офіційний матч року. На міському стадіоні муніципали зійшлися у поєдинку 18-го туру першої ліги із харківським «Геліосом».  Гра виявилася нелегкою для обох команд. Зокрема, дощова погода не найкраще вплинула на стан поля. Попри кілька гострих моментів,у першому таймі м’яч не потрапив у жодні ворота. Натомість, друга 45-хвилинка принесла перемогу харків’янам. Суперники відзначились у воротах тернополян на 81-ій хвилині.

СЕРГІЙ СИЗИХІН, головний тренер ФК «Геліос» (Харків):

«Тяжелая игра, на самом деле, тяжелое поле. Но мы справились, мы победили. Говорить о каких-то моментах, каких-то  ошибках тяжело, потому что ошибались две команды. Очень важная для нас победа, очень нам была нужна. Потому я благодарен футболистам за самоотдачу. Всех с победой».  

ВАСИЛЬ ІВЕГЕШ, головний тренер ФК «Тернопіль»:

«До хлопців ніяких, практично, питань нема, тому що бились на цьому важкому полі. Виглядали не гірше за ту команду, яка практично вже готується десь в Прем’єр-Лігу. Можу сказати одне, що бачив, що команда… не програли ми їм цю гру. Закономірно, мала бути нічия».

Відтак, по завершенню осінньої частини чемпіонату України, ФК «Тернопіль» у турнірній таблиці посідає передостаннє – п’ятнадцяте місце.

залишіть коментар