На Бродівській триває капітальний ремонт мосту

Автор:     Опубліковано: 24 листопадаа 2015 о 18:59    370 переглядів

Капітальний ремонт близько ста метрів шляхопроводу на Бродівській – у розпалі. Міст звели на початку 80-х років минулого століття, з часом тут з’явилися аварійні ділянки. Їх і лагодять. Частину робіт уже виконали. Зокрема, на половині дороги, по якій уже рухається транспорт.

ЯРОСЛАВ КОПЧА, головний інженер відділу технічного нагляду міської ради:

«Там влаштовано новий деформаційний шов і, відповідно, дорожню основу влаштовано в районі деформаційного шва. Так само влаштовано нові колесовідбійні бордюри. І буде ще додатково виконано влаштування пішохідної частини шляхопроводу».

Сьогодні ремонтують іншу сторону мосту. Тут планують виконати такий же комплекс робіт. Техпрацівники лагодять ділянку і на вихідних, аби встигнути завершити капремонт до погіршення погоди.

ЯРОСЛАВ КОПЧА, головний інженер відділу технічного нагляду міської ради:

«Було влаштовано гідроізоляцію на деформаційному шві. Сьогодні проводяться роботи із бетонування підошви під колесовідбійні бордюри».

Як повідомляли в управлінні ЖКГ раніше, цьогоріч на капремонт частини мосту виділили два з половиною мільйони гривень. Аби полагодити шляхопровід повністю, знадобиться ще не один мільйон, зазначає Ярослав Копча, тому оновлювати Бродівську продовжать і після 2015-го.

ЯРОСЛАВ КОПЧА, головний інженер відділу технічного нагляду міської ради:

«Взяти назагал увесь шляхопровід – це нереально зі сторони фінансування. Для проведення капітального ремонту всього шляхопроводу, це потрібно буде десь мільйонів 18. Ну це нереально для міського бюджету».

У відділі технагляду зазначають, цьогоріч  міст на Бродівській ремонтуватимуть доти, доки цьому сприятимуть погодні умови.

 

залишіть коментар