На Кременеччині впіймали злодійську групу

Автор:     Опубліковано: 25 листопадаа 2015 о 19:33    341 переглядів

Аби збагатитися, вони створили злочинну групу і обкрадали приватні будинки на Кременеччині. Крадіжки правоохоронці інкримінують п’ятьом молодикам  із сусідньої області.

До кременецьких правоохоронців почали надходити повідомлення про крадіжки у приватних будинках. Усе вказувало на те, що до злочинів можуть бути причетні одні і ті ж особи.

ВОЛОДИМИР ГАЛЕВИЧ, начальник Кременецького відділу поліції:

«На протязі трьох місяців Кременецький район потерпав від злочинної діяльності невідомої групи осіб. Майже щодня в Кременецький відділ міліції поступало повідомлення про скоєння чергової крадіжки. Оперативні працівники вийшли на слід злочинців і почали документувати їхню злочинну діяльність».

Підозрюваними у скоєнні низки злочинів стали мешканці Рівненщини. Безробітні молодики проживають у місті Дубно. Аби підзаробити, вони створили злочинну спілку та здійснювали набіги на  Кременеччину. У довколишні села хлопці  добиралися на автівці. Там обкрадали здебільшого новобудови. Під час чергової спроби незаконно збагатитися їх і впіймали. У вчинених злочинах підозрювані зізналися.

ВОЛОДИМИР ГАЛЕВИЧ, начальник Кременецького відділу поліції:

«Під час скоєння злочинцями чергової крадіжки вони були затримані в місті Дубно. Під час проведення працівниками Кременецького відділу поліції санкціонованих обшуків за місцем проживання вказаних осіб були виявлені та вилучені вкрадені речі».

Від злодіїв найбільше потерпіли мешканці села Білокриниця. З їхніх приватних будинків хлопці винесли опалювальну техніку, будівельні матеріали, робочі інструменти. Загалом, правоохоронці задокументували 14 фактів незаконних заволодінь майном з чужих помешкань. Потерпілі збитки оцінюють у десятки тисяч гривень.

ВОЛОДИМИР ГАЛЕВИЧ, начальник Кременецького відділу поліції:

«На даний час вказані особи доставлені в Кременецький відділ поліції. Із ними проведені всі необхідні слідчі дії, вилучені речі направлені на експертизу. Після проведення всіх необхідних експертиз викрадені речі будуть повернуті їхнім власникам».

Зловмисникам інкримінують частину третю статті 185-ї Кримінального кодексу України – крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або, що завдала значної шкоди потерпілому. Також правоохоронці встановлюють причетність впійманих хлопців і до інших злочинів. Наразі, оперативні заходи тривають.

залишіть коментар