На вулиці Юності відкрили бювет, з якого можна безкоштовно набрати питну воду

Автор:     Опубліковано: 25 листопадаа 2015 о 19:32    2 162 переглядів

На вулиці Юності відкрили бювет, з якого можна безкоштовно набирати питну воду. Він там вже був, але протягом останніх років не працював. З міського бюджету виділили близько 250 тисяч гривень для того, щоби відновити роботу свердловини.

РОМАН РОМАНІВ, головний інженер КП «Тернопільводоканал»:

«Тут був найгірший показник – аміак, забруднення було. В 2007 році закрили цей бювет по цьому показнику. Цього року завдяки міській раді придбали установку, яка очищає від аміаку, в 10 раз покращує показник і вода є достатньо придатна, повністю придатна до пиття. Продуктивність установки 1100 літрів в годину. Я думаю, що це буде достатньо для цього району, навіть для мешканців інших районів, які можуть приїжджати сюди брати воду».

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Поставили нову сучасну систему очищення води, яка, до речі, є не хімічна. Вода відповідає всім необхідним якостям для питної води. Мешканці, які сьогодні пробували воду, я сам можу сказати, що вода є добра, відповідає всім необхідним смаковим якостям, тому сподіваємся, що тернополяни будуть користуватися нею і вже не буде потреби в всіх бажаючих купувати воду чи їздити десь за межі міста, брати з будь-якого джерела, тому що ця вода відповідає всім необхідним нормам».

Протягом наступного року міська рада спільно з водоканалом планує відновити ще декілька подібних колонок в тих мікрорайонах міста, де є така можливість.

залишіть коментар