Новообрані тернопільські депутати зібралися на першу сесію

Автор:     Опубліковано: 11 листопадаа 2015 о 19:40    337 переглядів

Депутати новообраної міської ради зібралися на першу сесію. На початок засідання свою присутність підтвердили усі 42 обранці. Спершу слово дали голові ТВК.

ВІКТОР ДРОЗДА, голова Тернопільської міської виборчої комісії:

«Першу сесію Тернопільської міської ради, яка обрана на місцевих виборах, що відбулися 25 жовтня 2015 року, оголошую відкритою».   

Подолали 5-відсотковий бар’єр та отримали мандати представники  семи політичних сил.

ВІКТОР ДРОЗДА, голова Тернопільської міської виборчої комісії:

«Блок Петра Порошенка «Солідарність» – 7 депутатів. Тернопільська міська організація Радикальної партії Олега Ляшка – 3 депутати. Міська організація політичної партії «Громадський рух «Народний контроль» – 4 депутати. Тернопільська міська організація політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» – 7 депутатів. Тернопільська міська організація ВО «Свобода» – 13 депутатів». 

Також у міську раду увійшло по 4 депутати від «Громадянської позиції» та «Батьківщини».

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Оголосили про створення фракцій ВО «Свобода», «Блок Петра Порошенка «Солідарність», «Об’єднання «Самопоміч», партія «Народний контроль», «Громадянська позиція» і «Батьківщина». 

Перші голосування – про визнання повноважень міського голови та депутатів міської ради 7 скликання.

Після цього на роботу задля міста депутатський корпус благословили священнослужителі різних конфесій.

ВАСИЛІЙ СЕМЕНЮК, архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський (УГКЦ):

«В нас одна ціль. В нас є одна Україна. І нехай Україна і майбутнє її об’єднує нас для добра нашого народу. Хай Бог благословить вас».

НЕСТОР, архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький:

«Нехай Господь благословить кожен день вашої праці, щоб вона приносила благо і все тільки для покращення нашого міста. Нехай все милосердний Господь завжди веде вас по шляху до спасіння, щоб, дійсно, ваша праця була благословенна Богом і корисна для всіх тернополян. Нехай благословення Боже перебуває з усіма вами. Слава Ісусу Христу! – Слава навіки!» 

Міський голова Сергій Надал подякував тернополянам, які прийшли на вибори і тим самим підтвердили прихильність українців до демократичних традицій, та розповів про принципи, яких повинна дотримуватися міська влада і які, на його думку, має усвідомити кожен депутат та член виконавчого комітету.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Перше – це відповідальність. Відсьогодні кожен з вас несе персональну відповідальність за свої рішення, за свої висловлювання, тому що кожне ваше рішення впливає на життя міста. Друге – це відкритість. Вся наша діяльність повинна бути прозорою і відкритою перед громадою. Третє – це професійність. В Тернополі не буде квотних призначень в управлінських органах, від яких залежить життєдіяльність міста. Четверте – це патріотизм. Ми повинні створити в міській раді протернопільську більшість, яка працюватиме в інтересах України, в інтересах тернопільської громади». 

Після цього депутати приступили до розгляду порядку денного. Насамперед, шляхом таємного голосування підтримали кандидатуру Віктора Шумади на посаду секретаря міської ради.

ВОЛОДИМИР СТАЮРА, голова лічильної комісії:

«Результати голосування: в скриньці виявлено 43 бюлетені. З них: «за» – 27, «проти» – 13, утрималось 3, недійсних бюлетенів – 0. Висновок комісії: обрано секретарем Тернопільської мівської ради Шумаду Віктора Володимировича. Голова лічильної комісії Стаюра, секретар лічильної комісії  Артимович, член лічильної комісії  Смакоуз».

ВІКТОР ШУМАДА, секретар Тернопільської міської ради:

«В своїй роботі я абсолютно не буду  враховувати, хто голосував «за», «проти» чи утримався. Я ставлю за мету об’єднати все товариство, всіх депутатів міської ради заради того, щоб вирішувати самі актуальні питання, які є на сьогодні, які стоять перед нами. Тому дякую ще раз всім за довіру, закликаю всіх до спільної праці задля розвитку міста Тернополя, задля того, щоб кожен мешканець почував і бачив, що йдуть зміни. І хай нам в цьому допомагає Бог. Дякую».   

Далі депутати затвердили персональний склад виконавчого комітету та заступників міського голови.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Перше – міський голова Надал Сергій Віталійович, наступне – секретар ради Шумада Віктор Володимирович, наступне – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади – Бицюра Леонід Олексійович. Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади – Дідич Володимир Євгенович. Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади – Остапчук Вікторія Олександрівна. Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади – Стемковський Владислав Володимирович. Заступник міського голови-керуючий справами – Хімейчук Іван Сергійович. Начальник об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС в Тернопільській області – Якимчук Петро Миколайович».

 Ще одне місце у виконавчому комітеті залишили для начальника поліції.

Крім того, депутати утворили 8 постійних комісій.

Попереду у нової міської ради – чимало роботи. Розгляду вже чекають близько 5-ти сотень питань. Відтак, наступну сесію  мають намір провести 24 листопада.

 

 

залишіть коментар