Осінні призовники отримають одноразову матеріальну допомогу

Автор:     Опубліковано: 3 листопадаа 2015 о 10:55    1 253 переглядів

Якщо навесні на військову службу в області вступили 520 молодиків, то планове завдання військкомату на призов осені – трохи більше 300 осіб. Цьогоріч вперше новоспечені військовослужбовці отримають матеріальну допомогу, розповідають в обласному військкоматі. Загалом ж призов відбувається без особливих нововведень.

ОЛЕГ ДЕНИСЮК, заступник Тернопільського обласного військового комісара

«В цьому році, відповідно до постанови Кабінету Міністрів 587 від 12-го серпня будуть здійснюватися виплати призовникам, а на ту мить вони вже будуть військовослужбовці буде їм виплачуватися одноразова матеріальна допомога в розмірі 2-х мінімальних окладів. І також по поверненню зі служби, при постановці на військовий облік в військовий комісаріат буде виплачено в розмірі однієї мінімальної заробітної плати».

Більшість солдатів нашої області службу проходитимуть на території західної України, наголошує обласний військовий комісар. За винятком тих, хто поїде в Миколаїв та чернігівську «Десну».

ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, військовий комісар Тернопільського обласного військового комісаріату:

«Це Старичі. Це «Десна». Це єдине, тому що там навчальний центр, і звідтам хлопців знову ж таки відправляють, в тому числі, будуть направлені в нашу, я думаю, 44 бригаду, яка в пункті постійної дислокації – м. Тернопіль. Це, дуже невеличка кількість, в Миколаїв. Це учебка військово-морських сил, порядка 20-ти чоловік туда буде направлено, далі вони будуть дислокуватись в м.Одесі».

Призовник Олег Захарків – один із тих хлопців, які служитимуть в військово-морських силах. Він сподівається служба додасть йому мужності і ще більше патріотизму.

ОЛЕГ ЗАХАРКІВ, призовник:

«Дуже прикро, що нас лише так мало – 20 чоловік. Тобто, цим самим я хочу закликати молодих людей від 18-ти років приходити все-таки на призовні комісії, отримати ті повістки, не ховатися від цього. Адже нашу державу комусь потрібно буде захищати. Вона є не резиновою і  люди в ній також, ці, що повернуться зі Сходу – вони мають мати якийсь тил тут, мають мати якусь заміну. Ні крапельки не шкодую, тобто не знаю, є якийсь мінімальний, як сказати, мандраж чи що. Ну, це останні вже такі дні, бо це все-таки півтори роки не бачити рідних, але тим не менше – я туди йду, і я гордий тим».

Перших призовників осені проводжатимуть 4-го листопада від міського військкомату за адресою Тролейбусна, 5.

залишіть коментар