Парламент продовжив мораторій на продаж землі

Автор:     Опубліковано: 12 листопадаа 2015 о 22:47    250 переглядів

Парламент таки продовжив на рік мораторій на продаж сільськогосподарських земель. Серед ініціаторів – народний депутат України Михайло Головко. Земля – це остання цінність нашої нації, вважає депутат. А її продаж призведе до тотального зубожіння населення. Законом вносяться зміни до пунктів 14 та 15 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, якими до 1 січня 2017 року продовжується дія мораторію на купівлю-продаж та відчуження іншими способами земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

МИХАЙЛО ГОЛОВКО, народний депутат України:

«Шановні депутати, це питання є надто важливе для нашого суспільства, особливо для українського села. Сьогодні село категорично проти, адже згадайте, як в 90-х роках вже в свій час продали стратегічні підприємства і так звану провели приватизацію, людям роздали ваучери, а в кінцевому результаті, ми отримали жебраків, збіднілий народ і, як гриби після дощу, олігархи зросли. Так само і сьогодні, земля це не товар – це остання цінність нашої нації. Не дай Боже, ми її продамо, ми дійсно перетворимо наш народ на кріпаків, на наймитів, на жебраків на своїй землі. Ми повинні думати, як продукцію і товари вирощувати на землі, а не землю продавати. І тому, щоби розбагатів наш народ, щоби процвітало українське село, зараз ми пропонуємо не тільки збільшити мораторій більше ніж на 1 рік, а і ухвалити Закон про заборону продажу земель сільськогосподарського призначення. Бо земля це не товар – це остання цінність нашої нації. Закликаємо вас підтримати це і не голосувати».

Також ініціатором продовження мораторію на продаж сільськогосподарських земель є ще один нардеп від Тернопільщини Микола Люшняк.

залишіть коментар