Сьогодні відзначають День працівників радіо, телебачення та зв’язку

Автор:     Опубліковано: 16 листопадаа 2015 о 19:00    370 переглядів

Зазвичай в ефірі телеканалу ІНТБ ви бачите нас – кореспондентів та ведучих. Однак нашу дружну команду неможливо уявити без інших осіб – професіоналів, які відповідають за ефір, монтаж, красиве відео, якісне звучання, рекламу. Власне, сьогодні і піде мова про тих, кого ви, зазвичай, не бачите на своїх екранах, однак без них не було б навіть ось цього сюжету. Саме вони приймали вітання з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку.

Отож, знайомтесь: наші менеджери з реклами Христина та Іванна, майстри переговорів з рекламодавцями. І хоч рекламу люблять не всі з вас, вона дозволяє нам залишатися незалежними.

ХРИСТИНА ШЕРЕМЕТА, менеджер з реклами телеканалу ІНТБ:

«Люблю свою роботу за те, що вона дає можливість розвиватися, реалізувати себе, рости у професійному плані, також – працювати з цікавими людьми, в хорошому колективі, в творчому».  

ІВАННА БЕЙДЕЛЬ, менеджер з реклами телеканалу ІНТБ:

«Насамперед, мені подобається робота з людьми, в мене чудовий колектив. Я дуже рада, що працюю саме на телебаченні».

Не лише чути нас, а й бачити ви можете завдяки нашим операторам.  Один із них – Василь Псуй. Його робота – знайти найкращі кадри та зробити так, аби все виглядало гармонійно.

ВАСИЛЬ ПСУЙ, оператор телеканалу ІНТБ:

«Я працюю на телебаченні вже 2 роки. Мені дуже подобається. Дуже подобається працювати в колективі, ходити на різні зйомки: новиннєві, програми знімати».

А це – Надія Калінчук, наш режисер та генератор найкреативніших ідей.

НАДІЯ КАЛІНЧУК, режисер телеканалу ІНТБ:

«Тільки скажи комусь, де ти працюєш, і всі думають: «Вау, це дуже круто». І, насправді, це круто, і це класно, і ми справді є професіоналами. Навіть людина, яка прийшла перший день працювати сюди, вона автоматично стає професіоналом. І ті люди, які сьогодні зібралися тут, в цьому кабінеті, неважливо, чи вони перший раз отримують нагороду, чи вони вже ходять сюди роками, – все одно, кожного року це приємно, що нас відзначають, що знають, що не тільки ті люди, які працюють в кадрі,  вони творять телебачення. І це дуже приємно».  

І хоч ми сьогодні святкуємо, можете бути впевнені: завтра, о цій же порі, на вас чекатиме новий випуск новин.

залишіть коментар