Собака, яка постраждала від людської жорстокості, потребує вашої допомоги

Автор:     Опубліковано: 12 листопадаа 2015 о 22:47    553 переглядів

В селі Дичків натрапили на молоду собаку, якій нелюди відрубали лапку. Історію знахідки, яку назвали Руна, нам розповіли волонтери.

АЛІНА КОШЕЛЬОВСЬКА, волонтер:

«Нашу Руночку це знайшла наша собачка Дуся. Дуся це також особлива собака, тому що в неї повністю перебитий ніс, її знайшли украй дороги, ну, теж хтось познущався так з собаки. Тобто в неї, ну, відсутній нюх, це така дивна історія як от вона знайшла собачку. Руночка, вона лежала близько стерилізаційного центру, тобто перше, що подумали дівчатка – це то, що її лапку поїзд перебив, але коли ми пройшли огляд в ветеринара, то сказали, що це хтось відрубав лапку».

Аліна каже, за кошти небайдужих людей тварину відразу ж прооперували.

АЛІНА КОШЕЛЬОВСЬКА, волонтер:

«Операція обійшлася в 800 гривень. Операція вже була оплачена на наступний день, тому що люди дійсно скидають, дуже допомагають. Хто по 10, хто по 20, хто по 200 гривень, так».

Поки Руні шукають господарів, на її утримання також потрібні кошти. Допомогу просять перераховувати на рахунок, який ви бачите на екрані (4149 4378 5483 4452), на ім’яКошельовської Аліни. Якщо ж ви захотіли взяти цю собачку у свою сім’ю звертайтесь у нашу редакцію, телефон 42-35-80.

залишіть коментар