Собака, яку викинули з четвертого поверху, стала мамою і знайшла нових господарів

Автор:     Опубліковано: 23 листопадаа 2015 о 19:10    380 переглядів

Про собачку, яку викинули із вікна 4-го поверху в Тернополі чули багато. Волонтер Аліна розповіла нам її історію.

АЛІНА КОШЕЛЬОВСЬКА, волонтер:

«3-го листопада жіночка, яка гуляла зі своєю дитиною стала свідком того, що Джулі викинули з 4-го поверха. Викинули молоді люди в стані алкогольного сп’яніння. На наступний день в групі «Від Тарнополя до Тернополя» вона написала цю інформацію, я пішла шукати Джульку, і, на жаль, тоді її не було. Так як вияснилося, в той самий момент, коли вони її викинули, вони забрали її назад і вона 2 дні в них ще така поломана лежала».

Аліна каже, згодом по собачку пішли її знайомі дівчата-волонтери. Власницю Джулі вони зустріли на вулиці і вона без проблем віддала собаку. Після огляду у ветеринара, виявилось, у Джулі перебитий живіт, зламана лапка і вона вагітна.

АЛІНА КОШЕЛЬОВСЬКА, волонтер:

«Ми пройшли огляд на УЗД, на рентгені показало, що 4 цуценята. Як виявилось – вона народила 5. Тобто такий був сюрприз. Півтора тижня цуценятам, вони ще сліпенькі повністю. 3 дівчинки і 2 хлопчика».

Аліна розповідає, до неї телефонували попередні власники Джулі. Хотіли забрати її назад. Але волонтерка відмовила. Чотирилапа мама з цуценятами наразі живе у неї. І це не єдині тварини в квартирі. 8-річна кокер-спанієль Лаккі, вже звикла до хвостатих гостей на своїй території.

АЛІНА КОШЕЛЬОВСЬКА, волонтер:

«Ну, вона вже звикла. В мене собака – герой. Вона приймає всіх. В мене і вівчарки були, і різні дворові собачки і коти, ну, різні звірі. І вона, ну, вже привикла. Адекватно реагує, не кусає всіх до себе приймає. Джулі з характером. Лаккі її нормально приймає, навіть хоче побавити її цуценят, але, на жаль, ця не пускає».

Наразі Аліна шукає господарів для 3-х цуценят, бо Джулі і 2-х маленьких вже є кому віддати.

АЛІНА КОШЕЛЬОВСЬКА, волонтер:

«На Джульку в мене вже є люди, і 1 дівчинку, і 1 хлопчика вже теж замовили в мене. До мене вчора вже приїжджала жіночка, вона з нею знайомилася, її дуже класно Джулі сприйняла. В приватний будинок майже під Кременцем. Тобто, далеченько».

Якщо у вас є бажання та можливість взяти до себе чотирилапого друга, телефонуйте за номером, який ви бачите на екрані. (тел.42 35 80)

залишіть коментар