Тернопіль вдруге приймав Крайову Пластову Спартакіаду

Автор:     Опубліковано: 2 листопадаа 2015 о 21:21    792 переглядів

Тернопіль протягом трьох днів приймав пластунів з різних куточків України. Наше місто знову стало центром проведення Крайової Пластової Спартакіади. Силами мірялись у таких видах спорту як футбол, волейбол, гандбол та баскетбол. Загалом участь у змаганнях взяли 38 команд, а це – близько 400 пластунів.

НАТАЛІЯ ШИМКІВ, голова Тернопільського Пласту:

«Це дванадцята Спартакіада за відродження Пласту в Україні. Тернопіль приймає цю естафету проведення Спартакіади вже вдруге. І для нас, насправді, є велика честь – зустрічати таку кількість пластунів».   

Учасники – юнаки та дівчата віком від 14 до 25 років. Хтось приїхав на Спартакіаду не вперше, а для когось – це своєрідний дебют.

ДМИТРО КРИВ’ЮК (м. Коломия):

«Напевно, вже 5 раз. Ми постійно їздимо командою на Спартакіаду через те, що дуже цікаво і пізнавально постійно змагатися з іншими командами. Ми завжди готуємось, і хочемо показати найкращий результат, щоб показати, що в Коломиї є такий курінь, як Курінь ч.55, і що ми є сильні і гарні юнаки».   

ЛУКІЯ КВИЧ (м. Тернопіль):

«Участь у Спартакіаді я беру перший раз, так як я раніше не проживала на даній території, і не мала можливості відвідувати такого роду заходи. Зараз я представляю тернопільську команду, але пластувати я почала у місті Севастополі. Очікую багато емоцій, нових друзів, просто добре провести час». 

МАКСИМ БАДІК (м. Львів):

«Власне, цього разу я приїхав на Спартакіаду як виховник, тобто, як тренер. Привіз своїх молодших хлопців, молодших друзів сюди. А сам, загалом, бував на Спартакіаді вже двічі. В Тернополі бував всього один раз, два роки тому. Ну, насправді, кожен спортивний захід стараюся не оминати. Дуже приємно позмагатися з іншими пластовими командами, дуже приємно самому згадати, як це – бігати, і приємно дивитися на молодих хлопців, які мають дуже багато ентузіазму і дуже багато жаги до гри».  

 

залишіть коментар