Тернополяни зустріли тіло загиблого бійця Сергія Чури

Автор:     Опубліковано: 19 листопадаа 2015 о 19:03    331 переглядів

Неоголошена російсько-українська війна забрала ще одного мешканця Тернопільщини. На світанку через обласний центр в рідне село Лошнів, Теребовлянського району везли тіло Сергія Чури. Аби зустріти Героя, на Збаразький контрольний пункт вийшли тернополяни, військові та влада. «Вантаж 200» прибув в обласний центр із Харківського військового госпіталю. Чотири дні тому в зоні проведення АТО чоловік отримав важкі поранення. Медикам врятувати бійця не вдалося.

ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, військовий комісар Тернопільського обласного військкомату:

«Солдат 128-ї бригади отримав тяжкі поранення і помер вже у шпиталі, захищаючи нашу Україну. Тому ми зібрались тут, щоб провести його в останній шлях. Хай з Богом спочиває. Вічна пам’ять нашому Герою, Сергію».

Як повідомив голова Теребовлянської районної адміністрації, Сергій Чура народився 1986-го року, вдома в чоловіка залишилися мати, брат і сестра. У зв’язку з передчасною смертю військовослужбовця, 18-го та 19-го листопада на Теребовлянщині оголосили дні жалоби: приспустили державні прапори та відмінили проведення розважально-концертних заходів і спортивних змагань.

 

залишіть коментар