«Тітка Чарлі» в Тернополі

Автор:     Опубліковано: 5 листопадаа 2015 о 20:13    277 переглядів

Вже найближчих вихідних на сцені Тернопільського академічного драматичного театру можна буде подивитись комедію «Тітка Чарлі», поставлену за одноіменним твором англійського драматурга Брендона Томаса. Сюжет буде вам знайомим, адже саме за цією п’єсою знімали фільм «Здравствуйте, я ваша тётя».

В’ЯЧЕСЛАВ ЖИЛА, режисер:

«Це комедія, яку ми хочем запропонувати глядачу в такий важкий час, коли забагато політики, коли ще не спинились військові дії. Хочемо надати трошки настрою, трошки наснаги нашим людям, тому взяли таку п’єсу про любов, про світлі почуття, що в світі все рятує кохання».

В’ячеслав Жила розповідає, у виставі задіяли 2 акторських склади, що робить постановку ще цікавішою.

В’ЯЧЕСЛАВ ЖИЛА, режисер:

«Я гадаю, що глядач побачить довершене виконання ролей. На сцені зірки нашого міста, зірки нашого театру і Заслужений артист України – Олександр Папуша, Сергій Бачик, Андрій Малінович, Микола Бажанов, Оксана Малінович, Ольга Скала, Рома Демчук, Максим Попович, Тетяна Попович, їх багато».

Режисер переконаний, цілком ототожнювати із фільмом виставу не варто, а зміни, які внесли на тернопільській сцені у цей твір додають своєрідного темпоритму.

В’ЯЧЕСЛАВ ЖИЛА, режисер:

«Ми перенесли дію трошки пізніше, в 50-ті роки. Саме в той час, коли Індія звільнилась від панування Англії, коли війська англійські виводили з Англії, а по сюжету тато головного персонажа повертається з Індії. Якраз все співпадає. Тому, такий ретро-варіант, але трошки пізніше, ніж була написана п’єса. Ми перенесли в інші запропоновані обставини».

Прем’єра комедії на тернопільській сцені відбудеться 7-го листопада.

залишіть коментар