У 2016-му Тернопіль матиме сучасне інфекційне відділення для дорослих та дітей

Автор:     Опубліковано: 19 листопадаа 2015 о 19:06    468 переглядів

За ремонтні роботи в інфекційному відділенні на базі лікарні швидкої допомоги взялися на початку 2015-го року. Тоді освоїли близько мільйона гривень з міського бюджету на внутрішні роботи, зокрема, реконструкцію 4-го поверху. Головний лікар розповідає, інфекційне відділення капітально не ремонтували близько 40-ка років.

ЯРОСЛАВ ЧАЙКІВСЬКИЙ, головний лікар міської комунальної лікарні швидкої допомоги:

«Поточні ремонти, косметичні, десь окремо взяті, проводились. Але, як ви бачите, це вже такий, радянський варіант цього відділення. І як і всередині, так і ззовні, це вже вкрай занедбаний корпус, який абсолютно, вже можна сказати, непридатний для прийому пацієнтів, і тому є велика надія на те, що по завершенні робіт, ми зможем побачити тут сучасний європейський варіант, так воно виглядає, зрештою, в проекті».

Частину коштів на ремонт отримали з Фонду регіонального розвитку. З міського бюджету також виділили чималу суму, зазначає міський голова Тернополя.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Загальна вартість робіт – близько 9-ти мільйонів гривень. Вже коло мільйона гривень з міського бюджету були витрачені за попередній період. Зараз виділено додатково 2,5 мільйона гривень з міського бюджету, 5 мільйонів гривень ми отримали з Фонду регіонального розвитку державного бюджету і всі ці кошти спрямовані на будівництво сучасної інфекційної лікарні. Тут, до речі, хочу наголосити, що в області нема жодної такої спеціалізованої лікарні. Більшість людей лікується саме в Тернополі, в нашій лікарні швидкої допомоги».

Поки тривають ремонтні роботи і немає інфекційних епідемій, то хворих з районів тут наразі не приймають. Для розміщення тернопільських пацієнтів використовують перший поверх. На 2-му та 3-му активно працюють ремонтні бригади, а 4-й поверх, майже готовий до повноцінної роботи. Тут залишилось встановити пожежну сигналізацію та вентиляцію. Ярослав Чайківський каже, після реконструкції це інфекційне відділення прийматиме і дорослих, і дітей.

ЯРОСЛАВ ЧАЙКІВСЬКИЙ, головний лікар міської комунальної лікарні швидкої допомоги:

«Інфекційне відділення, згідно проектно-кошторисної документації розраховано на 60 ліжок для лікування інфекційних захворювань у хворих дорослого віку та дітей. На сьогоднішній день в місті є ще, ви знаєте, дитяче відділення на базі міської лікарні №2. Коли будуть завершені всі роботи по реконструкції інфекційного відділення, усі хворі з інфекційною патологією будуть зосередженні в одному інфекційному відділенні на базі лікарні швидкої допомоги».

Звершити всі роботи: і зовнішні, і внутрішні, планують протягом 2016-го року.

залишіть коментар