У працівників культури – професійне свято

Автор:     Опубліковано: 9 листопадаа 2015 о 19:50    242 переглядів

Поруч із Днем української писемності та мови сьогодні також відзначають Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. Кращих представників галузі міста відзначили подяками та грамотами. Це – працівники музеїв, бібліотек, музичних шкіл, клубів, керівники та учасники мистецьких колективів,  а також ті, які просто люблять українську культуру. У мистецькій галузі Володимир Грицай працює 42 роки і не шкодує про давно зроблений вибір.

ВОЛОДИМИР ГРИЦАЙ, директор Тернопільського муніципального духового оркестру «Оркестра Волі»:

«Коли я зустрічаюся з тернополянами, які люблять чи не люблять, чи просто випадково прийдуть зустрінуться з роботою і з концертним планом оркестру – вони завжди приємно зупиняться і затримаються надовго, щоб послухати приємні звуки, приємну знайому  музику, знайомі музичні твори і пісні».

Міський голова Тернополя долучився до вітань. Каже, із кожним роком фінансування розвитку культури в обласному центрі зростає. Більше коштів виділяють як на утримання мистецьких закладів, так і на зарплату їхнім працівникам.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Протягом цього року ми не зменшили жодного гуртка, жодної секції, жодної культурної установи. Навпаки – вони фінансуються в більшому розмірі, ніж це було в попередніх роках, тому що вважаємо, що культура – це є скарб нації, який необхідно берегти, примножувати та передавати. Звичайно, що хотілося б давати ще більше фінансування на галузі культури, але ми можемо це робити в межах тих коштів, які місто заробляє».

В культурній галузі міста працюють сотні. Ви ще маєте час, аби побажати їм творчого неспокою та здобутків.

 

залишіть коментар