У сквері Миру тепер є і «Дерева миру»

Автор:     Опубліковано: 9 листопадаа 2015 о 19:00    317 переглядів

У нашому місті у сквері Миру з’явились молоді саджанці. Їх в рамках акції «Дерева миру» посадили активісти громадської організації «Файне місто». Молодь  підтримали і в Тернопільській міській раді, а один із квіткових магазинів безкоштовно виділив 11 туй.

АННА ЛЕСЬКІВ, координатор акції «Дерева миру»:

«Знаєте, тут вийшла така досить гарна синергія саме бізнесу, влади і громадськості. Ми готувалися заздалегідь, близько 2-х тижнів ми виділили для самої підготовки акції. Щодо догляду за саджанцями, звичайно, це є туї, і потрібно, це такі дорогі, можна сказати дерева, потрібно якось доглядати за ними. Надалі, вже, напевно з весни, ми подумаємо, поспілкуємося з екологами що можна саме зробити для збереження цих туй».

Учасники акції запевняють, такі проекти дійсно потрібні в усьому світі та Україні, зокрема. Адже попри акценти на мирі та спокої, які є головними посилами акції, таким чином можна і екологічну ситуацію покращити.

АННА ЛЕСЬКІВ, координатор акції «Дерева миру»:

«Екологічна проблема в нас постала такою глобальною лише з середини 20-го століття. Раніше людство лише використовувало природні ресурси, але не дбало про відтворення, не дбало як можна допомогти природі. І, на мою думку, екологічні акції зараз, як в Україні, так і в світі повинні бути пріоритетними, адже ми не знаємо, що станеться з нашою планетою через 10 років. Населення все збільшується, а промисловість, нові технології вони саме руйнують нашу природу».

Молоді люди запевняють, і надалі долучатимуться до подібних заходів.

 

залишіть коментар