У Тернополі обрали кращого студента

Автор:     Опубліковано: 20 листопадаа 2015 о 21:12    341 переглядів

У Тернополі восьмеро студентів змагалися за звання найкращого.  Тут відбувся регіональний етап конкурсу «Кращий студент України».  Учасниками стали представники чотирьох тернопільських вишів.

ДМИТРО МИРОНЮК, регіональний координатор конкурсу:

«Це є активісти і люди, які, свого роду, зробили якийсь внесок в своєму університеті. Вони чогось досягнули вже і знають, куди рухатись далі. Тобто це, фактично, вони були обрані студентами, студентськими радами та іншими представниками свого університету».  

Розпочали конкурс із хвилини пам’яті.

ВОЛОДИМИР ЗАВЕРУХА, голова оргкомітету:

«Час завжди вводить якісь певні свої корективи. Вперше ми його будемо сьогодні присвячувати бійцю АТО, якого сьогодні поховали, наш земляк».  

Змагалися студенти у кількох номінаціях.

ДМИТРО МИРОНЮК, регіональний координатор конкурсу:

«Перша – це гран-прі номінація «Кращий студент» (комплексна характеристика). Це номінація, яка включає в себе, а принципі, всі напрямки. Тобто, це може бути і творчість, і громадська активність, і талант. Друга номінація – це «Кращий громадський діяч року». Учасник повинен представити напрацьований проект і повинен розказати, як він це хоче втілювати. Буде оцінюватись креативність, оригінальність і інноваційність цього проекту. Третя номінація – це є «Кращий талант року». Кожен учасник повинен представити те, що є в нього особливе і оригінальне, чого немає ні в кого».     

Також обирали того, хто завоював їхню симпатію, і глядачі. Яким повинен бути найкращий студент? Ми запитали це у самих учасників.

ДЕНИС КОШАРСЬКИЙ, учасник конкурсу:

«Кращий студент повинен поєднувати навчання, в першу чергу, з особистим життям і вміти відпочивати. Тому що студентські роки – це  найкращі роки, як кажуть.

ОЛЬГА ЮРУК, учасниця конкурсу:

«Я вважаю, він повинен бути ініціативний, креативний, він повинен бути активний дуже, брати участь в різних заходах, як в себе в університеті,  так і в загальнотернопільських».   

Перемогу цього року здобув студент медичного університету Михайло Думнич. Хлопець представить наше місто на всеукраїнському етапі конкурсу, який відбудеться взимку.

залишіть коментар