У Тернополі працюють над програмою розвитку аеропорту

Автор:     Опубліковано: 3 листопадаа 2015 о 21:16    385 переглядів

Тема Тернопільського аеропорту час від часу зринає в місцевому інформаційному просторі. Цього разу в облдержадміністрації розповіли про програму розвитку летовища, над якою сьогодні працюють.

У Тернополі повинен функціонувати повноцінний аеропорт, вважають в обласній державній адміністрації. Наразі ж, там розробляють програму розвитку Тернопільського летовища.

ОЛЕГ УДИЧ, начальник відділу інформаційної діяльності Тернопільської ОДА:

«Ця програма буде передбачати можливості аеропорту як логістичного центру, можливості аеропорту як транспортного центру. І після її розробки, після того, як буде вивчена вся база даних, яка необхідна для цієї програми, вона буде подана на затвердження в обласну раду».

До розробки програми залучили спеціалістів з технічного університету, а також тих, які належним чином оформлюють земельну ділянку під потреби летовища. Олег Удич зазначає, справа  – не одного дня.

ОЛЕГ УДИЧ, начальник відділу інформаційної діяльності Тернопільської ОДА:

«Два цих напрямки працюють паралельно і в найближчому майбутньому ми розраховуємо, що і програма, і повний пакет документів на землю під аеропортом будуть синхронізовані між собою і таким чином це дозволить після прийняття програми знайти ефективного інвестора, який побачить на прикладі, якими цифрами володіє аеропорт, і що від нього хоче власник в особі власне тернопільської  громади».

Сьогодні ж злітна смуга Тернопільського аеропорту може приймати лише певні класи літаків і не є універсальною.

залишіть коментар