У Тернополі презентували книжку про бердянських «Атлантів»

Автор:     Опубліковано: 12 листопадаа 2015 о 22:46    417 переглядів

Цього чоловіка з червоно-чорним шарфом у Бердянську сусіди називають «гламурним бандьорою». На ринку люди за безцінь віддають йому продукти. Бо про нього та його діяльність знають усі. Степан Герилів родом із Львівщини, та проживає у Бердянську, Запорізької області. Там він став одним із організаторів волонтерської групи «Наші Атланти».

СТЕПАН ГЕРИЛІВ, волонтер, автор книжки «Наші Атланти: жертовність во ім’я спасіння»:

«Здавалося, що то буде тиждень, два, місяць, не більше. І нарешті закінчиться ця війна, але воно продовжується і до сьогоднішнього дня».

Про досвід бердянських доброчинців із вересня минулого року волонтер написав книжку, яку презентував у Тернополі.

СТЕПАН ГЕРИЛІВ, волонтер, автор книжки «Наші Атланти: жертовність во ім’я спасіння»:

«Книжка ця є – фейсбук. Ми тільки створили групу, зразу на фейсбуці зареєстрували свою сторінку. Кожного дня щось писалося, кожного дня якісь фотографії. Потім мені стрілило в голову, думаю, ну фейсбук фейсбуком, інтернет інтернетом, а книжка є книжкою».

У книжці документально описано перше півріччя діяльності волонтерів поденно та досвід роботи доброчинців. Те, як російськомовний Бердянськ накривала хвиля патріотизму. Написання та впорядкування паперового видання тривали довго, зізнається автор.

СТЕПАН ГЕРИЛІВ, волонтер, автор книжки «Наші Атланти: жертовність во ім’я спасіння»:

«Наш кандидат наук із кафедри журналістики, Руслан Вербовий, коли верстав цю книжку, каже, та шо там, тиждень-два і книжка буде готова. А то більше місяця тривало. Кажу, Руслане, що таке? Він каже, ви знаєте, я не можу, бо тільки починаю сторінки впорядковувати, сльоза на очах виступає і йду на балкон, цигарку в зуби і мушу курити».

МИХАЙЛО ЗУБИК, літературний редактор книжки «Наші Атланти: жертовність во ім’я спасіння»:

«Я думаю, що це – справді твір, який варто потримати в руках і варто тримати, можливо, в домашній бібліотеці. І неможливо це читати запоєм. Це просто треба давати серцю відпочити, інакше неможливо це витримати так одночасно».

Книжку «Наші Атланти…» у книгарнях купити не вдасться, однак її отримають бібліотеки Тернополя та області.

залишіть коментар