У Тернополі затримали військовослужбовця з військовими «сувенірами»

Автор:     Опубліковано: 4 листопадаа 2015 о 18:49    334 переглядів

У Тернополі на залізничному вокзалі правоохоронці затримали військовослужбовця. Із зони АТО чоловік повернувся з вибухонебезпечними «сувенірами».

СЕРГІЙ КИСІЛЬ, заступник начальника відділення слідчого відділу Тернопільського міськвідділу міліції:

«Даний військовослужбовець направлявся із зони проведення Антитерористичної операції додому у відпустку. В ході особистого огляду у військовослужбовця виявлено значний арсенал зброї».

За словами правоохоронців, боєць мав при собі вісім гранат, півтори сотні різнокаліберних набоїв та кілограм артилерійського пороху. Усе це вилучили та направили на експертизу.

ІГОР ВАСЬКІВ, начальник вибухотехнічної служби НДЕКЦ при УМВС України в Тернопільській області:

«Граната РГД-5 відноситься до наступальних, з радіусом ураження 25 метрів, максимальним – 50 метрів. Граната Ф1 відноситься до оборонних гранат, радіус ураження 100 метрів, розліт уламків до 200 метрів. Вибухова речовина «артилерійський порох» – споряджаються різного роду боєприпаси ствольної артилерії».

Відомості про подію внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною першою статті 263 Кримінального кодексу України – носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу. Як повідомили у міліції, караються такі дії позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

 За матеріалами ВЗГ УМВСУ в Тернопільській області

залишіть коментар