У Тернополі змагалися учні 4 класу

Автор:     Опубліковано: 6 листопадаа 2015 о 20:26    485 переглядів

У Тернополі обрали найспортивніший клас. Змагання серед четвертокласників під назвою «Перші кроки» проводять вже 8-й рік поспіль. За цей час, запевняє директор обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», рівень підготовки учасників значно виріс.

ВОЛОДИМИР ВАНДЖУРА, директор Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»:

«По-перше, приємно те, що, вже є така інформація, що діти готуються, буквально, з 3-го класу, не чекаючи тих змагань. Ми не мали на меті видумувати якісь вправи, які не пов’язані зі шкільною програмою, тут повністю шкільна програма. І приємно те, що діти, ті, що перший раз виступили  8 років тому, приходять до нас, згадують, і кажуть, що це їм допомогло у виборі їх майбутнього спортивного напрямку».    

Участь у фінальних змаганнях взяли команди з 8-ми тернопільських шкіл.  У програмі – ранкова зарядка та естафети.

ВОЛОДИМИР ВАНДЖУРА, директор Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»:

«Перед цим ми провели змагання по мікрорайонах. Загалом, в нас прийняли участь 820 учнів. Сьогодні – фінал: по дві школи з мікрорайонів, всього – 8 шкіл. Ну, орієнтовно, біля 200 дітей».

Команда школи №23:

«- Ми робимо всякі конкурси і надіємося на перемогу.

– Ми дуже старалися, і ми знали, що не в кожного получається, але ми старалися, щоб виграти. Ходили після уроків. Навіть, якщо часу не було, ми все одно старалися більше уваги приділяти цьому змаганню.

– А подобається вам брати участь у змаганнях?

– Так!»

За підсумками змагань, перемогу здобула команда школи № 3. Другу сходинку зайняли  учні 24-ї. Бронзу отримала команда спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземних мов. 4 місце здобули учні 23-ї школи. Втім, призи та відзнаки отримали усі учасники змагань.

залишіть коментар