У Тернополі зустрічали тіло загиблого в АТО Володимира Магльони

Автор:     Опубліковано: 16 листопадаа 2015 о 19:10    253 переглядів

Близько 13-ї у неділю на Збаразькому кільці люди запалювали лампадки і тримали в руках український прапор. Зі сторони Смиківців у Тернопіль в’їжджала колона автомобілів, яка супроводжувала тіло загиблого на Донеччині бійця, Володимира Магльони. У ніч на 13-е листопада чоловік потрапив під обстріл.

ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, військовий комісар Тернопільського обласного військкомату:

«Він був навідником зенітно-ракетного комплексу і героїчно загинув під час обстрілу зі сторони контрольованої сепаратистами. Був справжнім патріотом. Дякую ще раз йому і перепрошую перед батьками за те, що не змогли вберегти такого мужнього і героїчного хлопця».

Волонтери, які опікуються районом, де загинув Володимир, перебували в той час на Сході. Вони і привезли тіло бійця додому.

ВОЛОДИМИР ГОЛОДНЮК, волонтер, голова ГО «Штаб національного спротиву Збаразького району»:

«Про обставини справи знаю тільки те, що мені сказали. Це була 8 година вечора, він перебував на посту, на висотці. І був бій. Підійшла диверсійно-розвідувальна група. Він загинув від кульового поранення в голову».

До війська Володимир потрапив під час 5-ої хвилі часткової мобілізації. Влітку чоловіку виповнилося 25 років. На Збаражчині люди Героя зустрічали на колінах, схиляючи голови.

залишіть коментар