В Бучачі офіціантка постраждала через чужі гроші

Автор:     Опубліковано: 27 листопадаа 2015 о 18:59    1 154 переглядів

Кримінальна історія, наче з 90-х, трапилася у Бучачі. До правоохоронців звернувся власник місцевого бару. Він повідомив: двоє невідомих викрали та три години незаконно утримували його працівницю.

ІВАН СТОЙКІВ, начальник сектору кримінальної поліції Бучацького відділення поліції:

«Були виявлені сліди автомобіля. Також вона вказала місце, куди її потім вивезли і звідки випустили. По гарячих слідах встановили сліди автомобіля, який на місці викрадення і на місці, де її випустили, вони були ідентичні».    

Як з’ясували оперативники, до злочину причетні місцеві підприємці, батько і син. За словами правоохоронців, старший зі зловмисників запідозрив: дівчина може знати, куди поділися його п’ятдесят тисяч американських доларів. Півтора року тому, посварившись з дружиною, він взяв з дому гроші та поїхав «запивати горе» у місцевих барах. Тоді, начебто, долари і зникли. Спогади видавали підприємцю образ офіціантки з гриль-бару.Весь цей час він виношував план, як змусити дівчину зізнатися.

Як повідомили в поліції, того вечора чоловіки добряче випили і поїхали вистежувати жертву. Близько 3 ночі офіціантка вийшла з бару. Накинувши на голову дівчині поліетиленовий пакет, зловмисники засунули її в авто та відвезли до закинутого приміщення неподалік свого господарства.

Підозрюваний:

«Привезли. Вона сіла на крісло. Я сів перед нею. І питаю: слухай, розкажи по суті, що ти знаєш. І вона розказала. Ми були в масках, так. Ну а шо? Бо вона інакше не хотіла, вона, якби мене побачила, вона би взагалі сказала: я з тобою не хочу говорити. І все. Отак і постійно так. Оділи балаклави. Ну а шо такого? Ну а як інакше?»

Зізнання дівчини записали на диктофон. Саме цей запис згодом став одним із доказів злочину.

ВОЛОДИМИР ДУДИН, начальник слідчого відділення Бучацького відділення поліції:

«За даним фактом внесено кримінальне провадження за статтею 146 – позбавлення волі людини. Даним особам повідомлено про підозру по даному факту. Обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. На даний час вони знаходяться по місцю проживання».

За матеріалами СКГ УНПУ в Тернопільській області

 

залишіть коментар