В обласному військкоматі розповіли про особливості осіннього призову

Автор:     Опубліковано: 17 листопадаа 2015 о 19:00    378 переглядів

В обласному військовому комісаріаті кажуть, призовний план виконали на майже 60%. Володимир Катинський закликає призовників не ухилятися від свого обов’язку. Він наголошує, військовослужбовці строкової служби їдуть лише в навчальні підрозділи та військові частини, де вони і будуть проходити службу.

ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, військовий комісар Тернопільського обласного військового комісаріату:

«В основному ці військові частини, за винятком Державної служби соціального транспорту – це в Чернігові, там навчальний підрозділ. Учебка, в «Десну» ми вже відправку здійснили, у нас залишається тільки, в основному, це Західний регіон, в основному. По територіальній дислокації. Ці хлопці наші в зону Антитерористичної операції  однозначно не попадають. Це визначено і Указом Президента, і Військовою доктриною України».

Не всі райони поставлені завдання виконують на належному рівні.

ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, військовий комісар Тернопільського обласного військового комісаріату:

«Найгірший стан справ у нас на сьогоднішній день в Бучацькому районі, в Монастириському районі, в місті Бережани, в місті Тернополі, в Ланівецькому районі і, як не парадоксально, в Зборівському районі».

Паралельно із призовною роботою військові комісаріати, спільно із місцевими радами та керівниками установ чи підприємств, продовжують проводити звірки. Це роблять для того, аби чітко розуміти якою мобілізаційною силою володіє держава.

ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, військовий комісар Тернопільського обласного військового комісаріату:

«Не дивуйтеся, що Вас викликають. Будь ласка, прибувайте в військові комісаріати, визначається в військових комісаріатах ступінь Вашої придатності до військової служби. Якщо є різні документи на рахунок того, що змінились сімейні обставини, однозначно, це якщо народилось 3 і більше дітей, якщо є якісь, з’явились, вади здоров’я – ми ж не молодієм, а стаємо старше, то, однозначно, беріть всі необхідні документи, які Ви вважаєте за потрібне, і представляйте в військових комісаріатах».

В обласному військкоматі розповідають, є деякі зміни в законодавстві, що стосуються терміну служби в армії та військової служби за контрактом.

ОЛЕГ ДЕНИСЮК, заступник Тернопільського обласного військового комісара:

«Змінено термін служби для спеціалістів. Раніше до 12-ти місяців служили тільки, в законодавстві було це обумовлено, тільки магістри, доповнено спеціаліст та магістр служать до 12-ти місяців. Друга зміна, яка відбулася в нашому законодавстві – дозволено іноземцям та громадянам без громадянства заключати контракт на військову службу за контрактом».

Також нагадаємо, цьогоріч вперше українські призовники отримують матеріальну допомогу при зарахуванні в збройні сили України та після завершення служби.

залишіть коментар