В територіальному управлінні юстиції кадрове оновлення

Автор:     Опубліковано: 6 листопадаа 2015 о 20:24    508 переглядів

Близько 2-х місяців тому кадрова комісія визначила ті посади, на які зараз триває конкурс в територіальному управлінні юстиції в Тернопільській області. Директор департаменту державної реєстрації Міністерства юстиції України наголошує, від людей, які прийдуть, чекають корисних нововведень. Але це не означає, що колишні працівники цієї сфери залишаться без роботи.

СЕРГІЙ БЕНЕДИСЮК, директор департаменту державної реєстрації Міністерства юстиції України:

«Це не передбачає автоматично, що ті працівники, які займали ці посади, вони звільнені автоматом. Вони також мають право брати участь у конкурсі, можуть показати наскільки вони, чи готові підтвердити свій професійний рівень чи ні, але в будь-якому разі є певний перелік посад, на які було оголошено конкурс, на який пройшли кандидати. Ми раді бачити, що майже половина людей, це кандидатів, на заміщення цих посад, це люди, які прийшли не з системи».

З цим погоджується і начальник управління юстиції в Тернопільській області. До прикладу, на посади начальників районних управлінь юстиції наразі подали 5 заяв, 2 з них від нових людей. На посаду заступника з 10 бажаючих – половина кандидатів без досвіду роботи в цьому управлінні. А з некерівними посадами ситуація ще цікавіша, стверджує Едуард Кольцов.

ЕДУАРД КОЛЬЦОВ, начальник управління юстиції в Тернопільській області:

«Наприклад, на посади працівників реєстраційної служби було подано 31 заяву, з них лише 8 працівників, які працювали в органах юстиції. Бачите, який відсоток людей зовсім нових, незаангажованих якимись там незрозумілими принципами. В Державну виконавчу службу на 25 вакантних посад подали заявки тільки 2 наших працівники. Фактично, 23 людини зовсім нових».

В Мінюсті сподіваються кадрове оновлення позитивно вплине на роботу всіх управлінь.

СЕРГІЙ БЕНЕДИСЮК, директор департаменту державної реєстрації Міністерства юстиції України:

«Ми сподіваємось, що виконання цих функцій, відповідних функцій буде більш ефективним, і знов-таки, ми сподіваємось, що нові люди будуть працювати більш відкрито, і що ця «нова кров» вона призведе до того, що будуть суттєво зменшені корупційні чинники в роботі».

Нагадаємо, перші нововведення в управлінні юстиції вже починають діяти. Наприклад, заяви для реєстрації актів цивільного стану можна подати в  електронному вигляді. На черзі проект видачі свідоцтв про народження безпосередньо в пологових будинках.

залишіть коментар