Влада Тернопільщини допоможе бізнесменам

Автор:     Опубліковано: 13 листопадаа 2015 о 21:16    285 переглядів

В обласній державній адміністрації провели організаційне засідання регіональної ради підприємців. Представники влади та фіскальної служби обговорили з представниками бізнесу проблеми та перспективи економічного розвитку Тернопільщини. Степан Барна пообіцяв максимально сприяти розвитку підприємництва в області.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА:

«Будь-яка ініціатива, котра приходить в Тернопільську область має повну підтримку. Але я хочу зазначити, що нам цікаві не тільки великі підприємства, нам цікаві малі підприємства, нам цікаві приватні підприємці, котрі самі заробляють, годують свої сім’ї і не сидять на шиї держави».

Новостворена контактна група із представників влади, контролюючих органів та підприємців повинна позитивно вплинути на розвиток області, запевняють в ОДА.

ГАЛИНА ВОЛЯНИК, директор департаменту економічного розвитку, інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва Тернопільської ОДА:

«Функціонування такої регіональної ради підприємців є важливим інструментом залучення підприємців, власне, нашої області до формування державної та регіональної політики підтримки підприємництва. А також налагодження комунікації між органами влади, контролюючими органами та підприємцями, громадськими формуваннями, що займаються, опікуються підприємництвом».  

залишіть коментар