З Чехії для Тернопільщини привезли лікарняні ліжка

Автор:     Опубліковано: 25 листопадаа 2015 о 19:31    767 переглядів

Нові лікарняні ліжка Тернопільщина отримала в подарунок із Чехії. Їх є 10 – 5  для дорослих та 5 дитячих.

ВОЛОДИМИР БОГАЙЧУК, директор департаменту охорони здоров’я ТОДА:

«Допомога нашій області від наших друзів, партнерів з Чехії, які розуміють ситуацію, яка склалася в Україні у зв’язку із воєнними діями на Сході. І з ініціативи голови державної обласної адміністрації Степана Степановича Барни, сьогодні ми отримали нові ліжка – це дитячі ліжка і ліжка для дорослих, для надання медичної допомоги населенню області».

Координатор гуманітарної допомоги розповідає, це вже не перша передача українцям. І не тільки Тернопільська область отримує доречні та корисні подарунки.

ІВО ДОКОУПІЛ, координатор гуманітарної допомоги з Чехії:

«Это уже 4-й конвой, который я руковожу, который в этом году мы привезли на Украину. Прежде всего наша помощь идет на Восток – на Словянск и АТО-зону. И сейчас мы привезли 30 штук кроватей, больничных кроватей для ваших больниц. Это подарок одной ческой фирмы. Вся наша помощь состоит из того, что это подарки  каких-то людей, таких-то фирм, каких-то бизнесменов для Украины».

Ліжка, які привезли цього разу із-за кордону ортопедичні та багатофункціональні.

ІВО ДОКОУПІЛ, координатор гуманітарної допомоги з Чехії:

«Это специальные кровати, где можно иметь и человека, который имеет специальные там потрясения и так дальше. Мы привезли сейчас помощи по кроватям, это за полмиллиона гривен. 30 кроватей – 20 осталось в Шепетовке и 10 здесь будет».

Поки вирішують в яких із лікарень області нові ліжка будуть найдоречнішими, їх залишили на складі неподалік Тернополя. І українська, і чеська сторони запевняють, на цьому співпраця та допомога не завершаться.

 

залишіть коментар