7 грудня – День місцевого самоврядування

Автор:     Опубліковано: 7 Грудня 2015 о 19:11    686 переглядів

Щорічно 7 грудня в Україні відзначають День місцевого самоврядування. Як відзначили у міській раді, роль місцевого самоврядування в Україні зростає. Зокрема, держава делегує місцевій владі більше повноважень та ресурсів.

ЛЕОНІД БИЦЮРА, заступник міського голови Тернополя:

«Крім того, що ми мали прийнятий Закон про місцеве самоврядування, ратифіковану Хартію про місцеве самоврядування, ми реальних кроків по посиленню самоврядування, на жаль, немає. Зараз, останніх 2-3 роки держава відверто акцентує увагу розвитку, власне, місцевих громад і органів місцевого самоврядування. Це – великий плюс. Хочу побажати нам всім, щоб ми були єдиною, згуртованою командою. Одною з найбільш серйозних команд в Україні».   

ІВАН ХІМЕЙЧУК, заступник міського голови Тернополя:

«В рамках виборів до органів місцевого самоврядування Тернопільська міська рада тримала певний іспит перед громадою. І цей іспит витримала з певною квотою довіри. Ви знаєте прекрасно, що міський голова, як і міський голова Харкова, в першому турі виграв вибори. І велика заслуга в цьому, звичайно, люди це оцінили, – це робота наших працівників, нашої міської ради: починаючи від спеціалістів структурних підрозділів, закінчуючи депутатським корпусом».    

Також з нагоди свята в міській раді нагородили кращих представників органів місцевого самоврядування.

 

залишіть коментар