Матері з Тернопільщини отримали звання «героїнь»

Автор:     Опубліковано: 9 Грудня 2015 о 19:40    675 переглядів

Мало лише народити дитину – потрібно її і гідно виховати. Ці жінки із таким завданням справляються на «відмінно». Навіть попри те, що дітей у кожної з них – не менше 5-ти.

До прикладу, у пані Наталії із Гримайлова, що на Гусятинщині, дітей – аж семеро: 6 дочок та 1 син.

НАТАЛІЯ ДОМІНІВ, багатодітна мати:

«Старша донечка – їй буде скоро 20, вона працює педагогом в школі. А молодшій – півтора року. Коли народилася моя дочка перша, це був 1997 рік, тоді давали нам допомоги 7 гривень, це було рівно 14 буханок хліба. Тепер на ту допомогу, що дають, можна прожити. Так що… йдуть зміни на краще».   

Проблем із вихованням, запевняє пані Наталія, в неї не виникало, адже вміє бути другом своїм дітям. Саме це, переконана жінка, чи не основне.

НАТАЛІЯ ДОМІНІВ, багатодітна мати:

«Найперше, завжди з дітьми треба бути другом. Ніколи не тиснути, не заставляти і строго не наказувати. Хоча не треба їм робити забагато поблажок».

Сьогодні пані Наталія та ще близько 20 зразкових матусь із різних куточків Тернопільщини отримали почесне звання матері-героїні.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської облдержадміністрації:

«Безперечно, та честь, яку я сьогодні маю – вручити вам посвідчення, відповідно до Указу Президента України, дає мені можливість із впевненістю заявити, що Тернопілля працює в напрямку тому, щоб майбутнє нашої області було. І я вірю в те, що разом ми змінимо обличчя нашої області, вірю в те, що ми змінимо ставлення один до одного і, особливо, до багатодітних сімей нашої області».  

Нагадаємо, відповідно до законодавства, почесне звання «Мати-героїня»  присвоюють жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі, усиновлених у встановленому законодавством порядку, дали їм належне виховання та створили умови для їхнього усебічного розвитку.

 

залишіть коментар