На Тернопільщині хочуть відкрити футбольну академію

Автор:     Опубліковано: 29 Грудня 2015 о 15:09    1 044 переглядів

Побудувати сучасний спорткомплекс мають намір у селі Городок Заліщицького району. За словами ініціатора проекту, депутата обласної ради Івана Марущака, займатися там зможуть як професійні футбольні команди, так і місцеві мешканці.

ІВАН МАРУЩАК, депутат обласної ради («БПП «Солідарність»):

«Одне покриття буде штучне, стадіон, 4 натуральних буде газони, буде готель, команди зможуть тут розміщуватись, заодно. І коли не буде футбольних команд, ми просимо наших, так сказати, земляків,  для відпочинку».

Також там мають намір відкрити і футбольну академію, де навчатимуться обдаровані діти.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської облдержадміністрації:

«Те, що тут будуть встановлені і тенісні корти, і футбольні поля, і буде збудована академія футболу – це доброю є справою, коли людина, котра отримала унікальний спортивний досвід футболіста, тренера, сьогодні повертається додому, і починає відроджувати власне село. Для мене, як для голови обласної державної адміністрації, найважливіше – це те, що через цю ініціативу ми почнемо масову популяризацію футболу серед населення, серед людей, серед молоді Тернопілля».  

Приступити до будівництва комплексу мають намір вже навесні.

ІВАН МАРУЩАК, депутат обласної ради («БПП «Солідарність»):

«І ми плануємо в 2018 році, я думаю, що це буде літом, якраз на 600 років Городку, відкрити цей центр. Я сподіваюся, що він стане для України таким комплексом для підготовки як національної збірної, так і для всіх вікових груп дітей».

МАРТА КОСТЕНЮК, місцева мешканка:

«Це є дуже таким шансом для молоді займатися спортом, вести здоровий спосіб життя, і відкривати для себе якісь нові хобі».

А поки що на місці, де повинен з’явитися спортивний комплекс, для місцевих мешканців вирішили організувати новорічне свято. На стадіоні встановили ялинку, яку оздобили у футбольній тематиці. Прикраси виготовляли місцеві дітлахи.

ДІМА БАРЧИШАК, прикрашав ялинку:

«Вішав м’ячі. Вирізали оці м’ячі, Діда Мороза клеїли. Гірлянди вішали».

Розважали гостей свята піснями і танцями.

залишіть коментар