На тернополян чекають нові тарифи на послуги водоканалу

Автор:     Опубліковано: 11 Грудня 2015 о 11:38    583 переглядів

На тернополян чекають зміни в оплаті послуг, які надає водоканал. На підприємстві розповідають: 26 листопада  Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, затвердила новий тариф на постачання холодної води та водовідведення з використанням внутрішньобудинкових мереж для низки водоканалів України. Тернопіль не став виключенням. Наразі це стосується лише мешканців багатоквартирних будинків. Планують, що тариф вступить в дію з січня 2016 року.

ВОЛОДИМИР ВОДОВІЗ, начальник планово-економічного відділу КП «Тернопільводоканал»:

«Частину його буде складати тариф централізованого водопостачання, який на сьогодні для мешканців міста Тернополя становить 8 гривень 26 копійок. Водопостачання і водовідведення. Також в цей тариф буде входити абонентське обслуговування, який зараз тернополяни окремо оплачують. І також будуть входити витрати на повірку квартирних засобів обліку».

ВОЛОДИМИР КУЗЬМА, директор КП «Тернопільводоканал»:

«Абонентське обслуговування з 1 січня, якщо наберуть чинності ці тарифи, не буде нараховуватись. Ну, крім боргів, хто своєчасно не оплатив. А так – з рахунку воно пропадає, тому що входить в цей тариф. Входить також повірка лічильників. Тобто, ті повірки, які будуть здійснюватися нашим підприємством з 1 січня наступного року, ми вже за них окремо рахунків виставляти не будемо. Але ті, кому була розтермінована плата за роботи, виконані до грудня 2015 року, то, в принципі, їм ще, згідно того графіку розтермінування, буде приходити пункт, де буде писати «Заборгованість за повірку в такому-то розмірі».  

Новий тариф, кажуть у «Тернопільводоканалі», становитиме  8 гривень 98 копійок.

ВОЛОДИМИР КУЗЬМА, директор КП «Тернопільводоканал»:

«Раніше послуги з повірки лічильника, не відшкодовувалися ці витрати, які проведені на ці послуги – ні субсидії не надавалися, ні пільги не надавалися. Зараз, оскільки воно увійшло в цей тариф, пільги і субсидії на цю величину зможуть надаватися».

Разом з тим, аварійне обслуговування в платіжках все ще  залишатиметься окремим пунктом.

 

 

залишіть коментар