Тернопільські студенти виступили за легальну зарплату

Автор:     Опубліковано: 4 Грудня 2015 о 21:11    584 переглядів

«Я за легальну заробітну плату» – під таким гаслом студенти Тернопільського кооперативного коледжу спільно із Головним Управлінням Пенсійного фонду в Тернопільській області на центральних вулицях нашого міста провели флеш-моб, щоб популяризувати легалізацію заробітної плати.

ВОЛОДИМИР ІВАХОВ, заступник начальника ГУ ПФУ в Тернопільській області:

«Як відомо, зараз багато є випадків, коли молоді люди або працівники працюють без належним чином оформлених трудових відносин і отримують заробітну плату  в конвертах або нелегальну заробітну плату. Це призводить до того, що в майбутньому ці люди можуть втратити право на призначення трудової пенсії або це призведе до значного зменшення її розміру».

Ось таким чином студенти привертали увагу перехожих. Кажуть, підготовка до акції зайняла у них кілька днів, результатом задоволені, а готуватись було весело. До того ж, молоді люди впевнені, не лише роботодавці несуть відповідальність за те, чи є легальною оплата праці.

МАР’ЯНА ОЛІЙНИК, учасниця флеш-мобу, студентка Тернопільського кооперативного торговельно-економічного коледжу:

«Багато працівників згоджуються брати заробітну плату в конвертах, але при цьому вони втрачають можливість соціального страхування. А роботодавцям це вигідно, оскільки вони мають змогу уникнути платежів податків до бюджету України. Але при цьому є негативні ефекти. От через те, що йде недофінансування освіти, охорони здоров’я і інших галузей».

 

залишіть коментар