Тернопільщина співпрацюватиме з Австралією

Автор:     Опубліковано: 3 Грудня 2015 о 19:10    435 переглядів

У місті Мельбурн відбувся австралійсько-український інвестиційний форум, який має неабияке значення для Тернопільщини та України загалом, запевняє голова облдержадміністрації – Степан Барна.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА:

«Ми говорим про те, що у даному інвестиційному форумі взяли участь більше, як 100 підприємців, людей з бізнесу, котрі зацікавлені в можливості інвестувати в економіку України. Тернопільщина здатна показати, презентувати власні напрямки розвитку. (пер) В першу чергу ми говоримо про можливість інвестування в харчову промисловість, переробну промисловість, інвестування в машинобудування, а також у сферу видобувної промисловості».

Також голова Тернопільської ОДА розповів про зацікавлення проектами, котрі будуть спрямовані на створення додаткових робочих місць в країні та, зокрема, в нашій області.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА:

«Також серед елементів нашого перебування у Мельбурні було підписання, можливість підписання меморандуму про співпрацю між  Тернопільською областю з України та штатом Вікторія у Австралії, що дає передумови міжрегіонального співробітництва на рівні територій, областей і провінцій Австралії». 

 

залишіть коментар