У «Березолі» діти-сироти зустрічали Миколая

Автор:     Опубліковано: 15 Грудня 2015 о 19:00    531 переглядів

Близько 120 дітей із 14 шкільних інтернатних закладів Тернопільської області приїхали у палац культури «Березіль», щоб отримати подарунки від Святого Миколая.

 АНДРІЙ НАЗАРЕНКО, голова благодійного фонду «Майбутнє сиріт»:

«Свято «Діти-сироти в гостях у Святого Миколая» проходить вже третій рік поспіль в переддень Миколая, щоби діти вже відчували таку атмосферу свят, хоча ми не маєм снігу, але намагаємося створити всі необхідні умови для  того, щоби діти відчули вже прихід різдвяно-новорічних свят».

 НАДІЯ ЗАЛЮБОВСЬКА, педагог-організатор Кременецької загальноосвітньої школи-інтернату:

«Діти приїхали з настроєм отримати подарунки від Святого Миколая, побачити його, також сьогодні ми ознайомилися з програмою, діти не вперше, і знають, що будуть майстер-класи, виготовлення різних сувенірів, листівок, подарунків для Святого Миколая, так що всі налаштовані на позитив».

Малюки кажуть, свята чекають з нетерпінням, весь рік були чемними, і розповідають які подарунки просили у листах до Миколая.

ВІТАЛІК і ВІКТОР:

«-Подарунки. Фрукти. Я – мандарин.

–         Я комп’ютер, телефон і планшет.

–         А я собі написав м’який ведмедик.

–         І літак на пульті. І танк.

–         І я ще собі написав вертольот. На пульті.

–         І бинти я ще написав. Такі бинти, що коли б’ються».

Діти з різних навчальних закладів спілкувалися між собою та активно брали участь у майстер-класах, які організували для них тернопільські волонтери. На школярів також чекали флеш-моби та інші розваги.

КАТЕРИНА:

«Нас приїхало 12 чоловік, ще наш педагог-організатор, соціальний працівник з нами. Ми малювали малюнки, писали листи, всі діти наші. Враження чудові тут. Майстерня Миколая – всякі вироби робим різні, нас багато чого вчать, чогось нового дізнаємося».

Щодо подарунків, то вони, в першу чергу, мають бути корисними, запевняє Андрій Назаренко.

АНДРІЙ НАЗАРЕНКО, голова благодійного фонду «Майбутнє сиріт»:

«Тобто, це є фрукти, в основному. Цукерки – це вже так собі, додатково, бо діти люблять цукерки, але в основному наша увага вся на фруктах – це банани, апельсини, мандарини. І ми дуже дякуємо людям з ринку нашого тернопільського, які якраз забезпечили нас тими фруктами».

 

залишіть коментар