У Тернополі вшосте провели «Кубок випускників»

Автор:     Опубліковано: 29 Грудня 2015 о 15:08    485 переглядів

Відкритий футбольний турнір «Кубок випускників», присвячений пам’яті тренера  Зіновія Петровича Савицького, провели у Тернополі цими вихідними. Змагання, нагадаємо, для нашого міста вже традиційні – цього року вони відбулися вже вшосте. Серед учасників – як любителі, так і ті, хто зараз займається футболом професійно.

ЕДУАРД ЯБЛОНСЬКИЙ, методист ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту:

«Наші випускники грають за команди Першої ліги, Прем’єр-ліги і другої ліги. Також грають за команди аматорських клубів. Кожен рік в цей період ми проводимо традиційний турнір випускників нашої школи. Запрошуємо також і любителів футболу міста Тернополя і області».  

Загалом за перехідний кубок боролися 18 команд різних вікових груп. Учасники змагань вважають: такий турнір – гарна нагода не просто позмагатися, а й поділитися вміннями та поспілкуватися з давніми друзями.

ВІКТОР ПАВЛОВИЧ, учасник турніру:

«Навчання в спортивному класі дало мені старт в життя. Я маю друзів, з якими я дружу по сьогоднішній день. Ми вже знаємось по 30 років. Так, нам вже більше, як по 40, ми знаємось по 30 років. Ми граємо не тільки в футбол. Ми дружимо сім’ями, ми їздимо разом відпочивати, ми спілкуємося, помагаємо один одному в складних ситуаціях. Це наше життя, розумієте?»   

МИКОЛА ВІРКОВСЬКИЙ, учасник турніру:

«Змагання проходять завжди на високому рівні тут, тому що збирається дуже багато професійних футболістів, просто хороших людей. І завжди тут приємно і грати, і проводити час з друзями і знайомими. Ми завжди стараємось спілкуватися з маленькими, бо, я думаю, ці турніри взагалі зроблені для того, щоб розвивати футбол і щоб малі діти бачили, наскільки футбол – це хороша гра, не тільки в плані спорту, але й, взагалі, для дружби і для життя». 

 

залишіть коментар