У Тернополі затвердили програму розвитку міжнародного співробітництва і туризму

Автор:     Опубліковано: 1 Грудня 2015 о 18:50    400 переглядів

Протягом останніх років Тернопіль отримав 3 почесні нагороди Ради Європи. Наразі Файне має 4 міста-побратими та 11 міст-партнерів. Також, звітують у міській раді, збільшився обсяг експорту тернопільських підприємств та зросла кількість туристів.

ЮРІЙ ДЕЙНЕКА, начальник управління стратегічного розвитку міста:

«Зразу скажу, що в цьому році ми вже, станом на 1 листопада, маємо 20-відсоткове зростання кількості туристів, порівняно з минулим роком. На кінець року ми очікуємо приблизно 30-відсоткове зростання кількості туристів у цьому році».

Аби таку тенденцію не втратити, на останній сесії міської ради депутати затвердили програму розвитку міжнародного співробітництва і туризму на наступні 3 роки.

ЮРІЙ ДЕЙНЕКА, начальник управління стратегічного розвитку міста:

«Основною метою даної програми є те, що ми повинні підвищити конкурентоспроможність міста в національному і міжнародному просторі, посилити промоцію міста і продовжити позитивні тенденції міста, які відбулися на основі програми, яка існувала протягом 2011-2015».

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Робота має бути спрямована на збільшення експортного потенціалу, на залучення додаткових туристів для міста Тернополя, спрямування зусиль на отримання чергового, четвертого, найвищого призу Ради Європи, посилення співпраці з нашими містами-партнерами з-за кордону, активізація співпраці з українською діаспорою і тернопільськими заробітчанами, які тимчасово знаходяться за межами України».

Також в міськраді сподіваються, що в найближчі роки потік туристів у Тернопіль тільки зростатиме.

залишіть коментар